Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51212 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kilgor - zauważyłem pewien mały błędzik na boardzie , Doczu 15/04/02 08:05
Nie jest to jakaś straszna tragedia, i nic wielkiego się nie stanie, ale w wolnej chcwili, jakby Ci sie chciało, to mógłbyś poprawić błędzik-niebłędzik w "info o poście" a konkretnie chodzi mi o datę i godzinę. Nie wiem czy się nie mylę, ale chyba powinno być, i zresztą ładniej by wyglądało - zamiast:
"Post został zamieszczony przez : ... o 15/04/02 01:50
Post został zamieszczony przez : ... o 01:50 15/04/02 "
To co prawda drobiazg, ale przeca dążymy do doskonałości ;-)
Pozdr.

  1. IMHO , mirkrup 15/04/02 09:38
    data jest ważniejsza od godziny.

    1. ale chodzi o formę... , XTC 15/04/02 09:44
      wtedy powinno być raczej już bez "o"
      :)
      tshia... drobiazgi...

      Linux

      1. powinno byc xx/xx/xx o xx:xx.xx ;)) , bajbusek 15/04/02 15:04
        dla czystosci garunku ale czy to takie wazne ???

        1. No ja sadze ze.. , Chrisu 15/04/02 21:14
          masz racje, jednak KIlgor zmieni to i chyba ju drugi raz mu sie nie bedzie chcialo zmieniac :(...

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Ok... , Kilgor-Admin 15/04/02 16:51
    ... zmiana wprowadzona.

    Pozdr. Kilgor
    Admin Board'a

    1. Dzieki , Doczu 15/04/02 19:36
      To miło, że o Nas dbasz.
      Jeszcze raz THX
      Pozdr.

  3. A tak swoja droga , marcin79 15/04/02 22:51
    To mogloby byc - moim zdaniem - takze zamiast "Ostatnio przeczytal posta" cos w rodzaju "Ostatnio post przeczytany przez". Takie spostrzezenie z uwagi na koedukacyjnosc boarda. Mamy tu takze Panie! :) Poza tym jest napisane "Ostatno" zamiast "Ostatnio". Ok, juz sie nie czepiam. To tylko sugestia. Pozdro

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL