Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51306 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak wyłączyć tryb pasywny? , Viki 15/04/02 14:40
Od jakiegoś czasu moje windowsy zachowują się tak jakby były za firewallem, nie mogę połączyć się bezpośrednio z innymi osobami będącymi za firewallem. Na pewno da się to zrobić, bo kiedyś wszystko działało ok.

  1. albo ja czegos nie rozumiem , bajbusek 15/04/02 14:51
    albo: co wspolnego ma "tryb pasywny" z "windowsem jak za firewallem" ???. Tryb pasywny to przesylanie paczek poprzez jeden otwarty port - zazwyczaj otwierane sa dwa porty - jeden do wysylania, drugi do odbioru - wiem jak wylaczyc / wlaczyc tryb pasywny podczas sesji FTP ale w Windowsie ???

    :((( .. nie kumam.

    1. poza tym lepiej , bajbusek 15/04/02 14:52
      zobacz ustawienia firewalla - z reguly po to jest aby nie mozliwe byly takie polaczenia !

  2. a jak się z nimi... , XTC 15/04/02 14:52
    "łączysz bezpośrednio"?... tzn. w jaki sposób...

    Linux

  3. cd. , Viki 15/04/02 23:46
    1) nie ma żadnego firewalla (ani sprzętowego, ani programowego)
    2) komputer jest podłączony na uczelni i ma zewnętrzny nr IP
    3) od pewnego czasu zachowuje się tak, że nie moze nawiązać kontaktu z innym komputerem w trybie passive, tj. będącym za firewallem, bo jak wiadomo dwa kompy w sieciach odciętych firewallem zwykle się nie widzą (jeśli nie mają zmapowanego portu)
    4) nie wiem dlaczego tak się dzieje (np. w Direct Connect)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL