Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18

 Dzisiaj przeczytano
 51136 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TPC wchodzi już za 1 razem ale BOARD wiesza mi teraz Explorera... , ALBERT 15/04/02 15:39
Witam,

Czy ktoś z Was ma podobny problem?
Jakis czas temu niektórzy skarżyli się, że TPC/Board wchodzi im
dopiero za 5 odświeżeniem strony. Ja miałem to samo. Kilka dni
temu serwis zaczął się ładować od razu - bez problemów, ale za
to przy otwarciu niektórych postów wywala mi Explorera
(NIE "InternetExplorera" !!! - "Explorera" - wylatują wszystkie
ikonki z SystemTray....") Bardzo mnie to irytuje... - restart
i ponowne otwieranie 3 projektów w różnych programach.... :-///

Mam 98SE.
Ktoś ma podobne problemy?

ALBERT

ALBERT

  1. zmien , Kane 15/04/02 15:50
    system na W2k i tego typu problemy znikna. Wiem ze to nie takie rozwiazanie jakie oczekiwales ale prawda jest taka ze pod seria w9x IE potrafi sie wywalac bez przyczyny. Pod W2k jeszcze mi sie to nie zdarzylo a jesli sie zdarza to po prostu wyswietla sie okienko o nieprawidlowej operacji IE sie zamyka a reszta systemu jest nieruszona. Malo tego jesli pracujesz na tym kompie (wspomniales o jakis prejektach) to poziom stabilnosci i szybkosci W2k Cie mile zaskoczy. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze trzeba miec odpowiednia konfiguracje do tego systemu ale jesli spelniasz minimalne warunki to sie nie zastanawiaj. A co do obecnego problemu wywal cache, cookies moze pomoze (chciaz watpie)

    Pozdro Kane

    1. on czeka... , ALBERT 15/04/02 16:04
      on (W2K) czeka już na zainstalowanie - co nastąpi jak tylko
      uporam się z dyplomem.... :-/// Swoją drogą testowałem kiedyś
      W2K na pożyczonym dysku i faktycznie jest stabilniejszy chociaż
      zdarzało mi się powiesić go na sztywno i nie pomagał nawet TaskManager...

      Poza tym zaznaczyłem że nie wywala mi IE tylko EXPLORERA....
      W każdym razie dzięki za próbę pomocy ;)

      ALBERT

      ALBERT

      1. wiem ze , Kane 15/04/02 16:17
        wywala Ci Explorera ale robi to wlasnie IE. Taki objaw widzialem juz na bardzo wielu komputerach wszystkie na w9x

        Pozdro Kane

  2. lepiej XP :)) , GULIwer 17/04/02 14:27
    serio mówie miałem problemy na Win2k nieoczekiwane BSODy ale to któryś sterownik tak gmerał an XP jest cool :)) Ciekawe tylko czy nowych rzeczy niechlubnych w XP nie znajde, aha już mi sie udało w XP BSODa zrobić :)) a mam raptem tydzień go
    Ale tak jestem zadowolny a jeśli sie na WinTuKa zdecydujesz to nie zapomnij o SP2 i Hotfixach (jakieś 16MB)

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL