Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50

 Dzisiaj przeczytano
 2098 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam Wreszcie stałe łącze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 , ulan 17/04/02 20:43
ezu po kilku latach użerania się z tepsą mam wreście stałe łącze po przez sieć. Moja radość nie ma końca.
Pozdr ulan

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. to spoko , Zryty_Berecik 17/04/02 20:45
    ja od 2 lat na stałym siedze
    i niewyobrazam sobie czegoś innego ;)

  2. to jeszcze , Menah 17/04/02 20:56
    pochwal sie transferem :)

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  3. Na razie , ulan 17/04/02 21:04
    jak ściągałe plik to było 8,3 kb/s, łaącze ma przepustowość 128 (tyle gwarantują w umowie). Zobaczymy jak będzie w nocy. Ale itak jestem szczęśliwy jak królik w rui. W każdym razie narazie.
    pozdr. ulan

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  4. No to gratulacje :) , DJopek 17/04/02 21:21
    Ja jak się przesiadłem z tepsy (33,6) na Chello to czułem się jakbym był w niebie ;P Tak więc szybkich transwerów życzę!

    Pozdr.
    DJopek

  5. Witaj w klubie uzaleznionych. , Grolshek 17/04/02 21:21
    Ustaw twojepc jako startowa bedzie wesolo:)))

    ***** ***!!!

    1. Na Boardzie , ulan 17/04/02 23:00
      bywam od samego początku tpc. A właściwie to jescze od voodoostrefa (ponad 4 lata). Jest to najczęściej przezemnie odwiedzana strona. Byłem może mało aktywny, ale modem i tepsa nie zachęcały do częstego kożystania z i-netu.
      pozdr. ulan

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. Ja nie o tym... , Grolshek 18/04/02 07:50
        ...na modemie pewnie od czasu do czasu wylaczales boarda,a teraz juz mozesz tak jak ja miec go caly czas wlaczonego:)))Bywales...teraz bedziesz:)))

        ***** ***!!!

  6. Oczywiście , ulan 17/04/02 23:02
    korzystania, anie kożystania. Sorry ale moje emocje są na skraju odlotu.
    ulan

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  7. znam , DOPE 17/04/02 23:24
    to uczucie i az mi sie lezka w oku kreci.co to byly za noce 12 godzin bez wstawania od kompa.smialem sie sam z siebie gdy nadsluchiwalem z przyzywczajenia tych pikan modemowych ktorych juz nie ma od dosc dawna.
    ehhhh stare czasy-->dobre czasy-->zly uslugodawca-->tpsa :)

    http://www.gta3pl.prv.pl/

  8. taka propozycja , GULIwer 19/04/02 11:32
    jak jeszcze nie jesteś w UD to się do nas przyłacz. Będziem razem szukali leku na raka
    BTW gratualcje. Ja mam od połowy listopada tylko teraz na 1Mbit jest 50userów i już jest cięzko :((( ale nocki należą do mnie :)))

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL