Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50

 Dzisiaj przeczytano
 2072 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Soldier of fortune 2 BETA 2 CD BIN , DOPE 17/04/02 22:15
Pisze to do ludzi ktorych moze zainteresuje moja opinia.otorz uwazam ze ta wersja BETA ktora jest na sieci nie jest specjalem.Lepsza byla o wiele 1 czesc gry.Niedosc ze cos sie czasem krzaczy z obrazem to modele nie sa zbudowane z tylu wielokatow z ilu powinny .chodzi mi o te slynne odstrzeliwywanie glowy i wogoleczesi ciala.Coprawda przeszedlem dopiero 3 levele tej ebty ale jedyna zecz ktora zasluguje na pochwale i podziw to tluczace sie szyby.reszta jest zywkla i napewno nie zaspokoji czekania weilu miesiecy..
Moze wersja FULL bedzie lepsza narazie to produkt jakich wiele.

http://www.gta3pl.prv.pl/

  1. SOF2 , Aro 17/04/02 22:25
    sory ale o ile wiem to prawie każda gra ma 4 wersje testowe a piąta to jest finalna,czyli jeszce 3,4 i 5 duż jeszcze się zmeni.

  2. nie no , DOPE 17/04/02 23:19
    cztery to troche za wiele moze ze 2 puszcza.wkoncu to nie bill i windows aby puszczac 10 wersji przezd finalna.ale jestem za tym aby sie zmieinilo dlatego jak widzisz napisalem ze ta wersja a nie ze wogole sof 2 jest do bani.Jesli pojawi sie w tej formie to bede zawiedziony.aha wlasnie pogralem w inne levele i da sie kolesiowi urwac noge ale tylko za pomoca np shoot guna.kalasz ani pistolet juz nie wystarczaja.nie jest juz to tak widowiskowe.

    http://www.gta3pl.prv.pl/

    1. to Bill wypuścił , Chrisu 18/04/02 08:48
      jakąś finalną wersję windowsa? ;-)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. hehhe dobre , DomeLL 18/04/02 22:15
        j.w.

    2. z pistoletu , GULIwer 19/04/02 11:23
      odstrzelić noge to czego ty używasz DUM DUM eXtra POWER
      a komentarz Chrisu poprostu zabija :)))

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL