Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50

 Dzisiaj przeczytano
 1820 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do ADMINA , Wasabi 18/04/02 12:19
Witam
pisze tutaj bo moze nie jestem jedynym ktorego to dotyczy
mianowice jak kce wejsc na Boarda jako zarejestrowany userek
to czasem musze klikac 5-10 razy na skrot do Boarda
i tak wczoraj dla glupoty sie wyrejestrowalem i co ???
oczywiscie od wczoraj na 35 prob wszytskie wejscia "udane"
za pierwszym razem
dodam ze pokazuje mi sie info o tym ze
server nie moze wyswietlic strony bo cos tam...

Nothing to see here

  1. Niestety , McMelassa 18/04/02 12:29
    u mnie jest podobnie. Miej razy powtarzam próbę wejścia ale i tak jest to denerwujące. Czasami zdarza się, że podczas wejścia na Boarda wywala mi się przeglądarka :(( (sprawdzone na 2 kompach)
    Ps. dzieje sie to od jakiś 2 tygodni.(wcześniej ok.)

    Posiadacz sprawnego,
    elektronicznego zabytku :)

  2. dzieje sie to wprowadzeniu sytemu turo ladowania , XiSiO 18/04/02 12:34
    tak mi sie wydaje

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. wlasnie - turo ladowanie:)))) , McKania 18/04/02 19:30
      czyli ladowanie w turach - czyli za pierwszym razem tylko troche, to samo za drugim, w konu gdzies za 10 sie wszystko pokazuje:)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. Rowniez to zauwazylem , robert71 18/04/02 15:14
    problemy z wejsciem i czeste wywalanie sie exploratora,glownie przy ponownym wejsciu na przeczytanego posta .
    Co dziwne zwieszanie IE wystepuje na Win2k ,na Me i Xp jest ok.

    *** ********** *** ** ******* *******.

  4. Hehehe... tak tylko maja userzy IE... , Setlerin 18/04/02 15:23
    ... u mnie na Mozilli wlazi board za pierwszym razem, a jak odpale Internet Explodera 6 to tesh musze odswiezac z 7 razy :)

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  5. Nie ma to jak , misiek 18/04/02 21:42
    Opera :)

    1. yeah , Tomasz 18/04/02 23:43
      no nie ? wszystko gladko, a te mouse gestures :) miod

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  6. Pomyslimy.... , Kilgor-Admin 19/04/02 17:06
    ... obecnie mam "napiety" terminarz juz trzeci dzien mnie w domu nie ma prawie.

    Pozdr. Kilgor
    Admin Board'a

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL