Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5900 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hdd 60GB na plycie BX ?? , koyakos74 18/04/02 20:02
czy taki dysk bedzie chodzil na plycie LUCKY STAR 6ABX2V z biosem z 9ka7-2?????

  1. nawet jeśli nie... , Chrisu 18/04/02 20:05
    to są programiki producentów dysków pozwalające to ominąć...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. raczej tak , M@riaN 19/04/02 00:04
    kiedyś miałem ASUSa P2B na BXie i chodził bez najmniejszego problemu. A jak nie będzie chodził zawsze pozostaje kupno kontrlolera...

    ===V
    ....//
    ..:: GG 1641160 ::..

    1. Dokladnie , Poke 19/04/02 11:01
      sam mam bx i nie cche go wymieniac ale kontroler by sie przydal bo te nowe dyski to nie tylko wieksza pojemnosc ale i szybszy interfejs a bx to tylko udma33. Teraz dobre kontrolery to nawet za 100 - 120 zlotych dostaniesz.

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  3. musisz poszukac biosu , GULIwer 19/04/02 13:33
    ja miałem A-Opena AX6BC i na dźeń dobry gyło 32GB ale od którejś wejscji biosu 132GB czy jakoś tak
    Wejdź na strone producenta i poszukaj w specyfikacji a potem w liście poprawek w kolejnych biosach

    I'm only noise on wires

  4. kilka rozwiazan... , Jumper 19/04/02 16:11
    1. Upgrade Biosa
    2. Podzielic na kompie, gdzie widac calosc
    3. wykorzystac oprogramowanie od producenta (np. ONTRACK dla IBM
    4. dac sobie spokoj, podzielic na tyle co sie da, reszte po zainstalowaniu widowsa (napewno dziala tak z win2k/XP) za pomoca PM (partition Magic etc.. lub jesli masz: manegerem dyskow w 2k/XP)
    dac sobie w ogole spokoj i czekac az zmienisz kompa na lepszego ;))))

    Robert

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL