Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5965 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Informacja - podziękowania , JaccekZ 18/04/02 20:24
Właśnie przed chwilą (z godzinkę temu), małżonka odebrała paczuszkę z TWOJEPC.PL. Zawierała ona RADEONA 7200 64MBDDR +TV-out firmy PowerColor. Jestem niezmiernie wdzięczny redakcji za ww nagrodę. Właśnie przystąpiłem do testowania. Niestety na moim obecnym procku (cel 366) karta demonem szybkości nie jest. Ma wyniki porównywalne do poprzednio zainstalowanego GF2m4 Herculesa 3dProphet. Ale duuużu ładniejszy obraz na TV. Dla zainteresowanych podaję wyniki 3dmarków 2000/2001 dla obu kart
GF2MX Hercules
3dm2000 - 2639
Detonatory 10.80
3dm2001 - 1020
Radeon 7200 PowerColor
3dm2000 - 2429
3dm2001 - 1027
stery 4.13.7103
Zaraz sprubuję zainstalować nowe stery (tylko muszę w archiwum jak to się w clonach robi). Ciekawe jakie bedą wyniki na celeronku 633 (który 3 tygodnie temu przestał działać i znajduje się w serwisie intela).
Sory, że tak długo ale to z radości.

  1. Drugi chwalipieta , marcin79 18/04/02 20:33
    j.w. ;)

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    1. no i co z tego , Zryty_Berecik 18/04/02 22:45
      cieszyć sie nie mozna ?

      @@#$%@%^

      1. Zryty wyluzuj , marcin79 19/04/02 00:07
        przeciez nie mowilem tego serio...
        Ale jak tak odebrales, to tylko przykro mi.

        ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. jakbyś nie mowil tego serio to byśtego nie napisał , Zryty_Berecik 19/04/02 00:53
    a moze i masz razce
    dzisiaj mam zjebany dzien
    i wszystko mnie wqrza

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL