Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57

 Dzisiaj przeczytano
 6041 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z kartą graficzną , Jeff_Colby 18/04/02 20:34
Kolega ma następujący problem z kartą graficzną GeForce 2 MX(starszy model bez 400) z 32Mb RAM. Od około dwóch mięsięcy nie działają u niego żadne gry wykorzystujące interfejs Direct 3D bądź OpenGl próbował już różnych sterowników (głównie nieoficjalne, beta). Odinstalowanie twierdzi, że przeprowadzał w sposób prawidłowy, nawet przeinstalował w sposób amatroski Windowsa 98SE na ME i to mu nic nie pomogło. Co byście radzili zrobić. Ściągnąłem mu kilkanaście różnych sterowników różne od 12.90 (WHQL) po 28.32 (również WHQL). Do tej pory używał jak się nie mylę 21.81, 23.11, 12.41. Jest to otyle dziwny problem, że przy włączaniu takiej gry komputer się po prostu zawiesza. Wszystko pozostałe chodzi poprawnie, stabilnie. HELP

  1. nie chciałbym być złym prorokiem... , beef 19/04/02 00:33
    ...ale możliwe, że karta jest dupnięta... kiedyś, chyba nawet na boardzie ktoś opisywał - 2D spoko, 3D - nic, no i okazało się, że po prostu kliknęła karta :( niech spróbuje przełożyć kartę do innego kompa, jak nie działa = wina karty.

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

  2. format c: , GULIwer 19/04/02 14:14
    miałem MXa tez tego starego 32MB Leadtek o/c 200/200 wrzuciłem Kyro i giery na D3D się przestały odpalać, przeinstalowałem sys i jak ręką odjął
    albo
    grafa padła, zobacz coolerek (jesli jest) się kreci no i potestuj na innym kompie może pamiątki. Mój Leadtek łaził 200/200 przez 18 m-cy kostki Hyundai 6ns
    Do 98 mi anjbardziej przypasowały 10.80 a najbardzije kompatybilne z produkcjami demoscenowymi okazały się fachmany najlepiej 2.8

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL