Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5868 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z edonkeyem. , Andrzej 19/04/02 11:18
Kilka tygodni wszystko chodzilo de best,nastapil krach u prowidera,ogromne pingi nie dalo sie nic sciagnac,porvider zaktualizowal sprzet i teraz z laczem jest wszystko ok,ale z edonkeyem nie :( mialem ver 57,upgrejdowalem do 60 , w firewallu mam zwolnione porty 4661,4662,4663,admin odpisal mi na mejla ze nie blokuja tych portow programowo/sprzetowo (mam publiczny nr IP) jak w konsoli edonkeya wpisze g to wyskakuje komunikat client ID 0 (firewalled) ,no i wlasnie czemu ? nawet jak wylacze firewalla na mojej maszynie to wypisuje to samo,i drugie pytanie : door port 4662 jak zmienic ten port na 4661 ,co wpisac w konsoli.
Ufff, nareszcie,sorki za chaos :)
Pozdro
A.

"Jeżeli brak ci pomysłu na własne
życie , to zawsze ma go ktoś inny".

  1. Sorry, że nie odpowiadam na pytanie... , Abisai 19/04/02 12:22
    ale mam inne dot. wersji eDonkey'a - czym się różni .59 od .60 (no Cydoor)? Mam tę pierwszą, czy ta druga jest nowsza? I co to jest ten Cydoor?

    Ash nazg durbatuluk...

    abisai[małpa]o2.pl

  2. napisz w konsoli help , masta killa yoshi 19/04/02 12:51
    i otrzymasz wszystkie komendy ale z tego co pamietam to muszisz wpisac port 4661. ale jest tez inne rozwiazanie mozesz przelaczyc sie na port 80 i nawet jak jest firewall to i tak przejdziesz hle hle (choc nie zawsze ale w wiekszosci przypadkow tak)

    born to emerge

  3. probowalem, , Andrzej 19/04/02 16:30
    na port 4661 i 80 ,niestety nie laczy sie, ciagle czegos szuka a ciekawe jest to ze mam nr id 10 cyfrowy i zamiast firewalled open ,ale w dalszym ciagu nie moge sie polaczyc z serwerem,moze jakies inne pomysly ?

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL