Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5932 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam progza , Koobson 19/04/02 17:13
w necie i nie umiem znalezc... Szukam mianowicie NVREFRESHRATEFIX ktora naprawia problem odswiezania w grach w win xp... Czy ktos mi pomoze?:) Thx za help anyways

"What We Know Is What We Are"

  1. No to niezle szukales... , Setlerin 19/04/02 17:23
    ... ech...

    http://www.nvidia.com.pl/download.html?Programy

    PS. Olej "nVidia Refresh Rate Fix", lepszy jest "Refresh Rate Lock".

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  2. Arhj , Koobson 19/04/02 17:38
    kurde:) Bylem tam ale skubanego njie zauwazylem:) THX

    "What We Know Is What We Are"

  3. Hmm , Koobson 19/04/02 17:47
    Ale mi zalezy na NVREFRESHRATE FIX, bo to wlasnie ten program mi potrzebny... Nie wiecie gdzie go znajde>?<

    "What We Know Is What We Are"

  4. NVREFRESHRATE FIX , sznajdi 19/04/02 18:00
    na stronce:
    http://www.detonator.de na dole strony

    nigdy nie jest tak dobrze, aby nie
    mogło być lepiej

  5. PYTANIE odnośnie odświerzania obrazu w grach... , NimnuL-Redakcja 19/04/02 18:33
    Sorki za krzyk, ale chciałem zwrócić na siebie uwage ...
    Do tego, że na kartach nVidii potrzebny jets ten progs, żeby sobie pograć w gierki przy więcej niż 60Hz to się przyzwyczaiłem, ale jak zauważyłem i na moim obecnym Radeonie też trzeba ustawić odświerzanie w Rage3DTweak - czemu tak sie dzieje, że po przejściu do gry częstotliwość automatycznie spada do 60Hz mimo rozdzielczości np. takiej jak na pulpicie gdzie jest np. 100Hz ?
    Czy w kartach Matrox, S3, SIS też potrzebne są takie progsy ?
    Dzieki ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. nio ja mysle ze do kazdej karty , mel2 19/04/02 19:30
      na win2k i xp cos takiego trza - po prostu maly miekki tak spizdzil te sys- jelop jeden
      Pozdrawiam

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. mały miękki :-) , NimnuL-Redakcja 20/04/02 08:38
        ładne :-)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL