Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05

 Dzisiaj przeczytano
 11881 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Duron1200 na MSI K7T Pro2-A..? , zzissum 20/04/02 14:10
Witam
Duży problem.. Wymieniłem Durona 750 na Durona 1200. Wsadzam do gniazda...ii komputer nie wstaje. BIOS najnowszy jaki był. Płyta wg strony MSI obsługuje procesory Duron właśnie do 1200 MHz a Athlony do 1400 (100 MHz FSB). Napiecie podniosłem do 1,75V wg oznaczeń na procesorze (jeszcze na starym 750 i taktowanie też) i nic. Diody na płycie są czerwone...system nie wstaje. Stary Duron 750 chodzi bez problemu. Procesor ma oznaczenia: 'DHD1200AMT1B'. Nie wiem co jest grane, czy ktoś miał juz takiego Durona na płycie MSI K7T Pro2-A
Proc jest sprawny bo był sprawdzany w serwisie..

  1. Ty mnie nie strasz , Sebek 20/04/02 18:41
    bo mam właśnie zamiar w najbliższym czasie kupić dokładnie Durona 1200 na takiej samej płycie. He he również zmieniająć tak jak Ty Durona 750. Jak będziesz już wiedział jaki był problem to napisz. Ja niestety nie mam pojęcia bo też tak jak ty zawierzyłem MSI że ten proc będzie działał na tej płycie

  2. wyjmij i wloz proca jeszcze raz , xmac 21/04/02 01:09
    z plyta ta czasami sa problemy (mi ostatnio siadla i mam nowa) i po wlozeniu A XP plyta nie chciala ruszyc. wyjalem procesor, wlozylem jeszcze raz i dziala

    dual&mobile power
    XMAC

  3. nic nie działa... , zzissum 21/04/02 08:01
    proca wyjmowałem i wkładałem ze 6 razy, zmieniałem bios na starszy i resetowałem i sam już nie wiem. Chyba bedę musiał go sprzedać.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL