Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39

 Dzisiaj przeczytano
 15348 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poszukuję jakiś "fajnych" programików w Pascalu... , DJopek 21/04/02 13:23
Witam

Właśnie sobie przypomniałem że jutro muszę oddać napisany w Borland Pascalu jakiś że tak powiem ciekawy program aby na koniec roku już dostał tę piątkę z infy... I dlatego to pytanie kieruję tutaj, bo może ktoś ma coś ciekawego w swoich zbiorach bądź zna jakieś stronki z podobnymi rzeczami? Program nie może być za prosty ale też nie super skomplikowany, chodzi mi o coś takiego np. a'la warcaby lub coś podobnego (może jakaś inna prosta gierka?)... Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc ponieważ mam nóż na gardle bo ostatni raz robiłem coś w pascalu we wrześniu, więc na powtórzenie, przypomnienie sobie wszystkiego i napisanie owego programu już za mało czasu... :/

Pozdr.
DJopek

  1. Trzabyło wcześniej , Trunks 21/04/02 18:10
    robić takie rzeczy poszukaj w wyszukiwarkach

    1. Heh..... , DJopek 21/04/02 18:45
      akurat się złożyło że całkowicie o tym zapomniałem... :/ Wiesz już niedługo maturka więc nauka poszła na pierwszy plan, a komputer na drugi, no i zapomniałem (to i tak dobrze że mi kumpel przypomniał bo byłby total klops ;)

      1. DJopek , Magnus 21/04/02 19:03
        a co zdajesz jaki dodatkowy przedmiot?

        1. Informatykę :) , DJopek 21/04/02 19:22
          ale informa dopiero 22 maja... A Ty co zdajesz? No i gdzie się wybierasz? Ja będę próbował na informatykę na AGH (ciężko będzie), a jako koło zapasowe to pewnie także informatyka na AE (ach te znajomości ;)))

  2. hmm... no wiesz... , XTC 22/04/02 15:19
    "Właśnie sobie przypomniałem że jutro muszę oddać napisany w Borland Pascalu jakiś że tak powiem ciekawy program aby na koniec roku już dostał tę piątkę z infy.."
    ...
    "będę próbował na informatykę na AGH (ciężko będzie)"

    ... bez urazy - ale z takim podejściem to już zawsze albo "ciężko będzie" albo będziesz liczył na innych...
    żałosne...
    co innego gdybyś zapytał o pomysł "co zrobić ciekawego w pascalu" ... no ... nie ważne anyway...

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL