Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 08:26
 » Artaa 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14

 Dzisiaj przeczytano
 20167 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zabawne to jest! , Poke 22/04/02 14:25
Czy nie uwazacie ze ostatnio http://benchmark.ceti.pl/ jest sponsorowany przez Intela. Takiego belkotu juz dawno nie czytalem. Najciekawsze ze codziene jest nowa porcja serialu obyczajowego pt. "Life with Intel" oraz komiksu satyrycznego "Intel the Power". Np. z dzisiaj (wypowiedz pracownika Intela):

"Co do podkręcania to jest to dość dyskusyjna sprawa. Dlatego napiszę ci moje PRYWATNE zdanie: Z jednej strony cieszy mnie, że ludzie pokazują jak doskonała jest nasza technologia i ile mocy drzemie w naszych prockach (...)"

Rany, ilez mozna! Ten serial trwa chyba juz od dwoch tygosni. Zenujace!

Ps.
Aby rozwiac watpliwosci to oswiadczam ze mam PIII a nie AMD ale co za duzo to niezdrowo, szczegolnie ze jeszcze nie tak dawno Benchmark byl solidna strona.

09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  1. szczegolnie ze , c@pricornus 22/04/02 14:43
    "pytania sa tendencyjne" znaczy odpowiedzi... :-))) Rozumiem, marketing, te sprawy, ale troche przedstawiciel Intela przesadza... A z checia poczytalbym wywazone i obiektywne /na ile to mozliwe ov korz/ odpowiedzi Intela... Fanatykiem AMD nie jestem, ale im wiecej czytam wypowiedzi tego pana, tym bardziej zakrecam w strone fanatyzmu... ;-)))

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

  2. A najlepsze to było chyba to: , JE Jacaw 22/04/02 15:35
    "Czy są dyrektywy/nakazy zabraniające używania komputerów z procesorami AMD w firmie Intel :) Czy są zalecenia aby pracownicy nie używali tych maszyn w domu? Daniel

    Oczywiście nie ma takich zakazów ;-) natomiast pracownicy Intela używają tylko naszego sprzętu kierując się kryterium jakości i wydajności."

    To mnie rozwaliło. :-)

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. nie zaczynaj znowu...... , McKania 22/04/02 19:07
      pozdrowienia dla roberta71:)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. A ja to juz w ogole sie nie odezwe:))) , Grolshek 23/04/02 17:33
        Bo znowu sie zacznie.

        ***** ***!!!

  3. ale tylko do czasu :-) , Master/Pentium 22/04/02 21:37
    po prostu benchmark robi reklamę Intelowi. Sam Mam Durona 1 GHz , i paru kumpli z Celkami i jest OK :-) . Ale odpowiedzi z Intela są poprostu żenujące. Ale przecież chyba nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewa się ,że zaczną mówić prawdę :-) .

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL