Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AdiQ 08:29
 » XepeR 08:26
 » Artaa 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15

 Dzisiaj przeczytano
 20302 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Maxtor 40GB -czy ten typ tak ma ??? , Godmaker 22/04/02 16:39
...że przy wyłączaniu kompa wydaje z siebie takie głośne pyknięcie
No i jakoś mi coraz głośniej chodzi... Mam go drugi tydzień i zaczyna być wyraźnie słyszalny... pierwsze dni nasłuchiwałem czy w ogóle pracuje i ledwo słyszałem a teraz słyszę go wyraźnie przez szum moich 3 wentylatorów.... hmm... też tak macie ???

...:::| Think for yourself |:::...
...:::| Question authority |:::...

  1. Mam Maxtora 30 GB 7200 obr... , Sebek 22/04/02 17:41
    i niestety mi też przy wyłączaniu takie dzwięki wydaje. Sprawdzałem na różnych ustawieniach biosu, różnych wersjach sterowników via i nic to nie dało. Ominięcie tego problemu jest troche dziwne i bardzo proste przynajmniej w moim przypadku. Wystarczy zainstalować win 98 lub ME. Dziwne ale prawdziwe tak głośno wyłączają te dyski tylko systemy Win 2000 lub Win XP. Zobacz jak u Ciebie jest na innych systemach. Powodzenia Pozdr.

  2. ja mam Maxtora D740X 40GB . . . , piszczyk 22/04/02 19:23
    . . . i przy odcinaniu zasilania rzeczywiscie wydaje z siebie glosny dzwiek - jest to odgłos parkujacej glowicy. Nie ma sie czym przejmowac - wszystkie egzemplarze tak mają (a przynajmniej wszystkie, jakie słyszałem, a słyszałem ich juz sporo, bo teraz do kompow klade tylko te Maxtory). Ale za to szybkosc pracy i bezawaryjnosc - pierwsza klasa! Ja na razie nie mialem zadnego zwalasa, a w serwisie mowią, ze zwalony Maxtor to rzadkość (oprócz serii Diamond Max, ktora byla troche felerna). Pozdrawiam, Piszczyq

    takie tam klamoty . . .

    1. ile masz ten dysk ??? , GULIwer 25/04/02 09:55
      j.w.

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL