Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AdiQ 08:29
 » XepeR 08:26
 » Artaa 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15

 Dzisiaj przeczytano
 20302 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows XP + Max Payne = wyjście przy ładowaniu leveli , Maleństwo 22/04/02 17:26
Podczas ładowania levelu gra wychodzi do pulpitu i koniec... Na W98 działa ok, innych problemów też nie mam, testowałem na detkach 23.11 i 27.42, grafa GF3 Ti 200.

Jak sobie pomyślę jaki ze mnie
inżynier to aż się boję iść do
lekarza...

  1. ja mam podobny problem z... , Forest 22/04/02 17:51
    Deadly Dozen. tez na XP w trakcie ladowania gry sie wali. z tym ze u mnie sie wiesza i potrzebny jest reset :( detonatory 23.11. GF2. ale to nie jest taki normalny zwiech bo moge klawiatura przejsc w stan uspienia i wtedy reset nie jest potrzebny. ale to tylko to jedno dobre w tym wszystkim, dlatego odpuscilem sobie ta gre chociaz jest super

  2. u mnie podobnie na Kyro2, , daver 22/04/02 18:02
    a szkoda, bo chodzi duzo plynniej niz pod ME.

    I use arch btw

  3. mam kyro 2 , DOPE 22/04/02 21:17
    i rowniez max payne wylazi mi do windy pod xp a pod 98 dziala bez zarzutu.hmmm jakas lipa panowie ....

    http://www.gta3pl.prv.pl/

  4. kyro 2 no problem , Seadog 22/04/02 21:27
    mi Max chodzi bez cudów.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. A jaki system? , Maleństwo 22/04/02 21:49
      Professional czy Home? Może tutaj jest pies pogrzebany...

      Jak sobie pomyślę jaki ze mnie
      inżynier to aż się boję iść do
      lekarza...

      1. winXp pro english , Seadog 22/04/02 23:40
        jak wyżej. a sterowniki różne - głównie Herculesa.

        http://nadobranoc.weebly.com/

        http://ciii.blogspot.com/

  5. tez tak mialem , Maners 22/04/02 22:15
    ale po zainstalowaniu patcha wszystko bylo ok

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL