Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 31156 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do speców od HDD , McJacam 25/04/02 11:09
Witam all !
Mam problem zs dyskiem, kiedyś pisałem o utracie bazy danych gdy pojawiły się na nim błędy partycji, złe przeadresowania i takie tam (nawet linuchy i unixy go nie czytały)- ale dałem do firmy, która odzyskała dane - mniejsza o to. Teraz jest problem z przeformatowaniem go, założeniem partycji - czym to zrobić - fdisk pokazuje błędy, nie rusza, próbowałem DiskEditem ale nie bardzo kumam ten progs - poradźcie czym to ugryźć. Partition Magic 6 i 7 nie ruszają - poradźcie coś.
Pozdrówka 4all
McJacam

Księża na księżyc,
kler do spowiedzi.

  1. Pytanie brzmi... , McMelassa 25/04/02 11:25
    jakiej marki jest ten dysk?

    Posiadacz sprawnego,
    elektronicznego zabytku :)

  2. Low-format... , Umek 25/04/02 14:43
    a potem narzędzie sprawdzające dysk na niskim poziomie (od producenta). Jak będą błędy to ja bym go sobie darował - szkoda zdrowia...

  3. chyba... , Rpg 25/04/02 18:52
    rzeczywiście jedynie niskopoziomowy formacik pozostaje. Jaki to dysk?
    Warto spróbować programowo, jeżeli nie pomoże, możesz jeszcze z poziomu biosu płyty głównej... Choć na mojego Caviara 4.3 swojego czasu ani jedno ani drugie nie poskutkowało :(

    Ale ło so chozi???

  4. to jest właśnie Caviar 4.3 , McJacam 27/04/02 09:27
    I na razie nic go nie bierze. Trzeba by przymierzyć się do LOW-FORMATU. Thx za porady.
    Pozdrówka
    McJacam

    Księża na księżyc,
    kler do spowiedzi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL