Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44
 » jablo 13:42

 Dzisiaj przeczytano
 32740 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co sądzicie o VOLCANO 7+? , Darek 26/04/02 15:34
Wygląda na całkiem przyzwoity cooler - cały miedziany w miarę tani i z tego co piszą na http://www.4max.com.pl wydajny... No i pasuje praktycznie do każdego procka... Ma może już ktoś to cudo?

  1. cool , Nalesnik 26/04/02 15:40
    jak ci sie tylko zmiesci na plyte to biez, bez zastanowienia istne cacko

    1. teraz mam Volcano 6Cu+ , Darek 26/04/02 15:44
      a o tym dopiero będe myslał koło wakacji jak sobie kupię PIV :)

      1. ??? , PaWiAn 26/04/02 16:27
        A jak go zamocujesz na PIV? To wentyl na socket A/FCPGA....

        1. to... , Karas 26/04/02 19:37
          ..juz maja??? Super. A co do podstawek to sa tego coolera dwie wersje : jedna dla PIV druga dla SocketA.

          pozdroofka

          Conspiracy Theory...

        2. no właśnie , Darek 26/04/02 23:07
          jak już pisałem wyżej ten cooler pasuje do wszystkiego...

  2. Wlasnie dziś oglądałem go w 4MaxCool , Doczu 27/04/02 15:45
    Wygląda rzeczywiście imponująco, ale głośny jest cholernie na najszybszych obrotach. Wprost nie do zniesienia jest ten gwizd :-(. Nawet na tych średnich wydaje spory szum, jednak na najniższych to prawie go nie słychać.
    Pozdr.

    1. i to jego , Kane 27/04/02 18:43
      spory minus wlasnie. Przy najwyzszych obrotach jest nie do zniesienia a przy najnizszych spada mocno wydajnosc. Ale radiator ma niczego sobie chociaz ten Dynatron DC1206BM-O wg mnie bije wszystkie na glowe. Niestety jest drozszy i praktycznie od razu trzeba wywalic z niego ten wiatrak i zamienic na cos innego albo zamontowac rezystor ktory zmniejszy napiecie. Trzeba zdawac sobie sprawe ze podawany poziom glosnosci nie oddaje charakterystyki dzwieku co moze bardzo rozczarowac nabywce bo choc ilosc decybeli po zredukowaniu obrotow bedzie mniejsza ale wysokosc dzwieku ciagle moze byc bardzo uciazliwa. Kazdy kto slyszal Delte wie o czym mowie :)

      Pozdro Kane

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL