Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44
 » jablo 13:42

 Dzisiaj przeczytano
 32531 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy to CIH ? , RoBakk 26/04/02 16:19
mam taką maszynkę, jeszcze wczoraj podobno wszystko było ok, a dziś wygląda na to że dyszczek jest dziwiczy jak ...
tzn. wygląda jak nówka bez partycji, bios się ładuje, myślę że na płycie była ustawiona zworka chroniąca przed zapisem.
maszynka nie jest moja, a i nie mam wiadomości czy klient miał tam jakiegoś antywira w miarę aktualnego.
wydaje mi się, że to właśnie CIH, chyba jedynym wyjściem jest fdisk i tak dalej, może przynajmniej jakieś piwo kumpel postawi ;) - nigdy nie miałem z tym wirusem do czynienia i nie wiem jak wygląda dysk po ataku, może właśnie tak

Najlepszym sposobem zamawiania
piwa jest powiedzenie: Ubik

  1. Czasami... , McMelassa 26/04/02 16:25
    fdisk pokazuje 50% wielkości dysku (czy też partycji)jaka była przed atakiem wirusa. To dobry znak - można jeszcze odzyskać dane. (np. programem fixcich - czy jakoś tak)

    Posiadacz sprawnego,
    elektronicznego zabytku :)

  2. A czy to nie przypadkiem Czarnobyl?? , DJopek 26/04/02 16:47
    No bo jak wczoraj było oki, a dzisiaj 26 kwietnia już robią się takie jaja to może to? Notka jest na http://www.mks.com.pl/...w=description&id=1124

    1. No przecież CIH , sebtar 26/04/02 17:45
      to właśnie Czarnobyl ;)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Kurde ale byka walnąłem , DJopek 26/04/02 17:54
        ale już nie ważne ;)

        Wiesz jak to jest, dzisiaj zakończenie 4 klasy Liceum to już trochę na bani, w sobotę i niedzielę klasowa impreza oblewająca ukończenie liceum, niedziela wieczorem trzeźwienie na poniedziałek, bo wtedy do Częstochowy aby coś pomóc maturce ;) no i tak się trochę zamotałem z tym CIHem ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL