Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 21:04
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54

 Dzisiaj przeczytano
 49566 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos ma lub uzywal aparatu cyfrowego SONY F707? , pachura 29/04/02 21:02
Jesli tak prosze o posta (tutaj na boardzie) czy wszystko jest ok - czytalem, ze wiele egzemplarzy ma dwie wady fabryczne - zdjecia z fleszem wychodza zbyt niebieskie (szczegolnie na krotkich migawkach i duzych przeslonach - F5-F8) i druga wada - przyciemniona lewa krawedz zdjecia (szczegolnie na jasnych zdjeciach - na przyklad niebo)
Jesli wiec ktos ma taki aparat prosze o odzew..

z gory dzieki

  1. bawilem , Maximus 29/04/02 21:22
    sie kilkoma i nie spotkalem sie z tym, co piszesz o zadnych wadach fabrycznych nic mi nie wiadomo a przez moje rece przewinelo sie kilka 707 ale nie ukrywam ze zadnych wad nie szukalem, zawsze jak ktos chce cos znajdzie moim zdaniem aparat jest super tylko kupowac

    AMD 1700@2400, Soltek 75FRN-L,
    2x512 DDR 333 Mhz,2xBaracuda IV
    80,Radeon 9000 Sapphire,Win XP

  2. ja z nim obcowałem , cichy 29/04/02 21:42
    i powiem jedno KUPUJ!!!


    ps. żadnych wad nie widziałem

  3. zapraszam na strone urzytkownika , deki 30/04/02 09:42
    http://www.archeo.pl/index.php?n=7&m=3&p=2
    w całej masie sprzetu wyszczególniony jest własnie f707
    i wiekszosc ostatnich zdjec wykonana została własnie nim :-)

    pozdrawiam
    deki

  4. zapraszam na strone uzytkownika , deki 30/04/02 09:42
    http://www.archeo.pl/index.php?n=7&m=3&p=2
    w całej masie sprzetu wyszczególniony jest własnie f707
    i wiekszosc ostatnich zdjec wykonana została własnie nim :-)

    pozdrawiam
    deki

    1. niestety , pachura 30/04/02 12:32
      z tego co widze to ten egzemplarz jest wadliwy - na kilku zdjeciach lewa strona jest przyciemniona. Coraz bardziej sklaniam sie do zakupu minolty 7i

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL