Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54

 Dzisiaj przeczytano
 49664 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kolumny TECHNICS! , nezged 29/04/02 22:20
Dzisiaj stałem sie szczesliwym posiadaczem kolumn techniksa,
model SB-T200 200 W(muzyczna)/ 100 W(DIN),
są to glosniki z wejsciami HF LF z emulacja efektu wow,
zestaw 2-drożny, 3-głośnikowy, bas-refleks,
niskotonowy 2 x stożkowy 14cm,
wysokotonowy kopułowy 2,5cm,
impedancja 8 ohm,
poziom wyjscia cisnienia dzwieku 86 dB/W (1,0 m),
czestotliwosc podzialu 3 kHz,
zakres przenoszonych czestotliwosci 38Hz-40kHz (-16 dB) i
42Hz-36kHz (-10 dB),
wymiary (szer,wys,głęb) 216x980x300mm,
masa 13,5 kg,
cena promocyjna 699 zł,
Co sadzicie o moim zakupie?

Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

  1. a do czego chcesz ich używać? , Sznaps 29/04/02 22:50
    i do czego podłączasz?

    Every one of us has heard the
    call !!! !!! !!!

  2. A jakie mają pasmo , Sanchez 29/04/02 23:27
    przenoszenia przy spadku o 3 dB ? Z tego co widzę to chyba nie przenoszą za rewelacyjnie basów ...

    Barton @3200+ | NF7-S | Dell P990
    512 TwinMOS | Seagate 120 SATA
    Herc 8500LE 128 MB | Chieftec DX

  3. podłączam , nezged 30/04/02 00:10
    je do starego stereo integrated amplifiltera technicsa SU-7600 4x cośtam
    nie wiem dokładnie jakiej on jest mocy, ale na bank jest on mocniejszy od kolumn.
    Niestety nie wiem nic na temat pasma przenoszenia przy spadku dB.

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

  4. Używać , nezged 30/04/02 00:12
    do wszystkiego np: UKF mp3 divx CD.

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

  5. a nie slyszal kolega ... , Olo 30/04/02 00:47
    ze mieso kupuje sie nie u piekarza tylko u rzeznika? Tak samo kolumny nie u japonczykow tylko dunczykow ew. angoli. No i polakow o3iwiscie (to mowi szczesliwy uzytkownik Radmorow LS30). Choc co ja tam bede przytruwal - jesli tobie sie podobaja technicsy to wszystko jest ok. Najwazniejsze jest w koncu zadowolenie uzytkownika.

  6. technics nie cieszy sie , hillel 30/04/02 08:27
    zbyt dobra opinia(no chyba ze wsrod discopolomanow). jak na moj gust te kolumienki maja zbyt mala wage jak na swoje rozmiary. sugeruje to urzycie kiepskich materialow. jesli masz mozliwosc manewru sprzedaj/oddaj to cos i zajrzyj na www.heimkino.pl . tam znajdziesz cos ciekawszego. ja osobiscie polecam kolumienki kanadyjskiej firmy paradigm, szczegolnie seria "monitor" na niezly stosunek jakosc/cena.

    Gods Made Heavy Metal

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL