Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23

 Dzisiaj przeczytano
 42961 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do posiadaczy kart ATi .. , pachus 2/05/02 15:03
czym podkrecacie swoje Radeony ?
Ja mam SuperGrace R7500 , krece go PowerStripem v.3.15 build 262 i musze powiedziec , ze stanelo na 324core/612mem
W przypadku pamieci w PS suwak sie skonczyl na 306 :))
A przyrost wydajnosci w 3dMark2001SE to ok.200pkt
Albo mi sie wydaje albo cos tu nie gra ...

  1. U siebie mam , NimnuL-Redakcja 2/05/02 17:06
    zainstalowany Rage3D Tweak ... ale nie kręcę mojego Radka 8500 ... bo po co ? :-)
    Używam go tylko do zablokowania odświerzania w grach i właczenia kilku fajnych funkcji ... to wszystko.
    Hej!
    ps. no faktycznie - mały wzrost wydajności ... a w grach jak ? W QIII powinien być spory skok np.: w 1280x1024

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. do NimnuLa , alfjoker 2/05/02 17:45
    a mógłbyś podać o jakich fajnych funkcjach R3DT mówisz, bo dopiero od niedawna mam radka i jeszcze nie rozgryzłem R3DT (jakie ustawienia do najlepszej jakości)?

    1. Już mówie ... , NimnuL-Redakcja 3/05/02 11:22
      ustawienia dla najlepszej jakości - w sterowniku mam ustawione filtrowanie anisotropowe na 16x (dla OGL i D3D), Smothvision na jakość, preferencje optymalizacji dl OGL i D3D na jakość (jest przycisk - "Jakość")
      Jeśli chodzo o R3DT to poza zablokowaniem odświerzania w grach mam ustawione w sakładce DirectX: Alternate Pixel center, Colorfill, Table Fog (to jest zaznaczone, reszta na default),
      W zakładce OGL zaznaczone mam : 3D Now!,, reszta default.
      To wszystko ..

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL