Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:58
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19

 Dzisiaj przeczytano
 42833 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do posiadaczy k7s5a , Pharoh 2/05/02 19:13
Nie moge uaktualnic biosu ciagle wyskakuje blad zapisu Czy plyta posiada jakas zworke jesli tak to gdzie W biosie tez nie moge doszukac sie funkcji włonczenia flashowania Prosze o rade.......

samson

  1. sluchaj , wojtas76 2/05/02 19:56
    właśnie załadowałem sobie bios chb0325 pozwaljący zmieniać fsb nawet 166/166 procedura prosta zapewne masz bios ami czyli musisz mieć siciągnięty ami flasher z www.ecsusa.com no i bios www.ocworkbench.com no i wszystko miej na dysku twardym
    załaduj kompa z dyskietki startowej przejdź na dysk twardy tam gdzie masz ami bios flaszera i dany bios i wpisz polecenie ami chb0325.rom i po ptakach

  2. bardzo mozliwe ze jest zworka , glewik 3/05/02 00:37
    uniemozliwiajaca zmienienie biosu ... ale gdzie to nie mam pojecia bo nie posiadam tej plyty.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. mam k7s5a , Maverick 4/05/02 23:50
    i żadnej zworki tam nie ma. ładowałem kilka razy bios bez problemów ale jeśli tak to możliwe że masz biosa we flashu ale typu OTP (one-time-programing) to wtedy kiszka. hmm.. ciekawe... ale jak dorwiesz flasha (kość) taką samą to możesz sobie podmienić. może ktoś się wypowie i mnie poprawi jeśli się mylę. walcz ostro :)))

    Pozdro.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL