Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 934 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Konflikt przerwań na K7VZA , zozio 4/05/02 10:26
Mam taki problem: posiadam płytę K7VZA Durona 1.2 GHz ( widziany przez płytę jako Athlon ), Matrox G 400 Dźwięk na płycie i kartę sieciową Realtek 8139. Problem jest w tym, że wszystkie te urządzenia instalują się na jednym przerwaniu, w wyniku czego praca z komputerem jest utrudniona a wręcz niemożliwa. Gry które do zmany procesora chodziły teraz nie działają. Ponad to próbowałem ręcznie poustawiać IRQ w Biosie ale ta płyta nie ma dużych możliwości w tym zakresie, i po mimo ręcznych ustawień biosu Windows XP i tak robi swoje tzn. instaluje te 3 karty na tym samym przerwaniu.
Proszę o szybką pomoc.
zozio

  1. A z tego co mi wiadomo to tak , sebtar 4/05/02 10:43
    powinno być i tyle. Win2k i XP obsługują przerwania zupełnie inaczej i to że większość jest na 11 to normalne. Tak więc powód niedomagania twojego kompa jest raczej jakiś inny...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Dokladnie.. , Setlerin 4/05/02 10:51
      ..u mnie tesh wszystkie przerwania są na 11.

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  2. Update BIOS-u , coobav 4/05/02 10:51
    powinien pomoc (Plyta wtedy rowniez normalnie zobaczy twojego Durona)

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  3. Wylacz ACPI , _Ion_ 4/05/02 13:23
    ale w Windowsie, a nie w Biosie. Po takiej operacji wszystko bedzie mialo wlasne przerwanie.

  4. u mnie jest tak , walczy 4/05/02 15:21
    -jak wyłącze ACPI w biosie to płytka mi ładnie rozdziela przerwania osobno na każde urządzenie
    -jak włącze ACPI w biosie to wszystko się ładuje na IRQ4 !!
    w obu ustawieniach wszystko jest stabilne
    na tej płytce należy ustawić PnP OS na Enabled i i sterowanie przerwaniami na Auto

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL