Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14237 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jokes , muminisko 5/05/02 17:50
Uffff jak gorąco, puff jak gorąco... Nic tylko kawały poczytać w chłodnym pokoju z zimnym browarkiem w ręce...

W parafii pojawil sie nowy ksiadz. Proboszcz obserwowal go
dyskretnie, jak sprawuje sie podczas spowiedzi. Cos jednak nie
spodobalo mu sie i postanowil sprawie przyjrzec blizej. Wcisnal
sie z nim do konfesjonalu podczas powiedzi, zebu lepiej moc
obserwowac.
Po zakonczonej spowiedzi poprosil go na strone, usiadl z nim
poprosil, zeby tamten posluchal kilku rad.
Proboszcz rzekl:
Patrz i sprobuj tego: usiadz wygodnie i skrzyzuj rece na
piersiach. Mlody ksiadz tak tez uczynil.
- No i jak jest?
- No niezle - odparl mlody.- Widzisz! No to teraz, przyloz reke
do brody i zacznij ja delikatnie pocierac.
Mlody ksiadz tak tez uczynil.
- No i jak jest? - zapytal proboszcz.
- No, calkiem, calkiem.
- No to teraz uwazaj, bo bedzie bardzo wazny moment. Powtorz za mna:
- "Tak, tak, rozumiem, mow dalej synu, rozumiem, co wtedy
czules?"
Co proboszcz kazal, to mlody ksiadz uczynil.
- No i jak ci sie to podoba? - zapytal wowczas proboszcz.
- Nie... No, calkiem w porzadku, calkiem O.K....
- No widzisz. To czy nie lepiej byloby sprobowac w ten sposob,
zamiast siedziec okrakiem, walic sie w uda przy co drugim zdaniu i wolac:
- "No nie pierdol! Ale jaja! Gadaj co bylo dalej!"


+++++++++++++++++++++++

Samolot stoi na pasie, wszyscy pasazerowie gotowi, ale nie
startuje. Zniecierpliwieni ludzie pytaja co jest grane przeciez
juz jest opozniony, na to stewardesa, ze czekamy na pilotow.
Wreszcie po 10 minutach jada, podjezdzaja pod trap, pasazerowie wygladaja i widza dwoch pilotow idacych z laskami dla niewidomych. Pelna konsternacja ale, nikt nic nie mowi. Stewardesa pomaga niewidomym pilotom zajac miejsca w kokpicie, silniki nabieraja mocy, samolot powoli koluje na koniec pasa startowego, przystaje i zaczyna sie procedura startu, kola kreca sie coraz szybciej, beton z coraz wieksza szybkoscia przesuwa sie przed oczami, ale samolot jakos sie nie odrywa. Pasazerowie widza juz zblizajacy sie koniec pasa i nagle krzycza: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
... i w tym momencie samolot wzbija sie w gore.
Pierwszy pilot mowi do drugiego:
"Jak kiedys nie krzykna to sie zabijemy stary..."

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
pozdroofka
Muminisko

Modern Battles Club - the best
wargames club on the world
http://www.grzes.czasem.robi.to

  1. Pierwszy byl, ale drugi spox , Dash 5/05/02 18:49
    BUAHAHAHAHA


    LPG SUX

    1. drugi spox a pierwszy był :-) , NimnuL-Redakcja 6/05/02 09:37
      ....

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. drugi jest naprawde niezly! , piszczyk 6/05/02 17:16
    hiehiehie :o)

    takie tam klamoty . . .

  3. AAAAAAA , GULIwer 7/05/02 12:48
    rozwala ^_______^

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL