Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14271 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podkrecanie Durona 900 , kulwis 5/05/02 19:55
Duron 900
MSI K7T TURBO LIMITED EDITION KT133A
256 SDR NONAME

Standardowe napiecie procesora wynosi 1.60V. Zamalowalem mostki tak jak trzeba. Udaje mi sie go podkrecic do 1200 ale juz po uruchomieniu kompa nastepuje zwis. Jak ustawie go na 11x100 to chodzi stabilnie, ale trzeba podniesc napiecie.

Prosze o podanie mi gornej granicy napiecia do ktorej moge podnosic oraz czy jest szansa ze pojdzie na 12x100 stabilnie i ile musi wtedy wynosic to napiecie?

Jak to jest, czy mozna ustawic go na magistrali 133 i jakie beda wtedy konsekwencje tej zmiany. Jest sens wogole go podkrecac?

Za wszelkie info serdeczne dzieki
Pozdrawiam
<kulwis>

  1. ja bym zrobil tak , c@pricornus 5/05/02 20:12
    - po pierwsze podnioslbym napiecie /nie widzialem MSI i do ilu mozna podniesc, ale na Soltku 75KAV-X moj duren bezproblemowo szedl na 1,85V
    - probowal poscic na magistrali 133MHz - konsekwencje tej zmiany beda straszne - komp bedzie chodzil szybciej niz na analogicznej czest. na magistrali 100MHz
    - wyciagnal proca w gore ile to tylko mozliwe /znaczy bedzie pracowal stabilnie/ - najpierw mnoznikiem, potem FSB
    - po osiagnieciu max. czest. obnizac napiecie dopoki bedzie chodzil stabilnie

    Czy się opłaca? To zalezy ile "wyciagniesz" i do czego uzywasz - sam ocenisz... Na pewno jest to najtańszy upgrade kompa, jaki mozna wymyslec...

    powodzenia...

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

    1. oczywiście , c@pricornus 5/05/02 20:14
      pUścić, a nie pÓścić... zmęczenie weekendem... :-)))

      1011111110101010010110100
      www.cert-clan.com

  2. Jedno, ale jest takie, ze sa marne szanse na stabilna prace , SpiderMAN 6/05/02 07:36
    na 1200 MHz. przy nawet maksymalnym napieciu. Jeszcze trzeba cos zrobic przecierz z cieplem ktore jest wytwarzane przez ten maly grzejnik wtedy.

    Yeah, it's me...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL