Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14206 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem ze sprzetem. , mlody 5/05/02 20:03
Kumpel zlozyl kompa:
procek: AMD Athlon XP 1,7+
plyta: Shuttle AK31 KT266A DDR (najnowszy BIOS)
k. graf.: Prolink GF2 MX 400 64 MB
pamiec: 256 MB DDR
dysk: Seagate 13 GB
k. muzyczna: SB Live.
I jest problem. Podczas instalacji WinXP wyskakuja bledy, ze nie mozna skopiowac plikow potrzebnych do instalacji. Win98 instaluje sie normalnie, ale zaraz po instalacji wyskakuje, ze system Windows napotkal blad w rejestrze i zostanie ponownie uruchomiony, aby naprawic blad (jej - ale mi dlugie zdanie wyszlo :)). Uruchamia ponownie i wyskakuje to samo. Co to moze byc ???

Human beigns are a disease, a
cancer of this planet. You are a
plague. And we are ... the cure.

  1. Miałem , ulan 5/05/02 20:18
    podobny problem i przyczyna była walnięta pamięć. Radzę spróbować z innymi pamięciami.

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. moze tak byc , c@pricornus 5/05/02 20:24
      zapodaj pelny test pamieci z bios-u. Znany tez jest przypadek na Epox'ie, ze mieszal najnowszy bios... Moze wrocic do starego???

      1011111110101010010110100
      www.cert-clan.com

      1. na starym biosie ... , mlody 5/05/02 20:35
        ... bylo to samo, dlatego go zaktualizowalismy.

        Human beigns are a disease, a
        cancer of this planet. You are a
        plague. And we are ... the cure.

  2. Pamięć, pamięć! , sebtar 5/05/02 20:31
    Też tak kiedyś miałem jeszcze na PII. Test z biosa nie pokazywał błędu - a po starcie Windowsa - błąd rejestru i klapa.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. Zobacz też na ustawienia CAS pamięci w BIOS , Maleństwo 5/05/02 21:58
    Na mojej ECS K7VZA na wersji 3.4 moje pamięci idą na CAS=2, a przy biosie 3.6a mam to samo co Ty, muszę dać CAS=3.

    Jak sobie pomyślę jaki ze mnie
    inżynier to aż się boję iść do
    lekarza...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL