 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 30079 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Winamp w XP i kasujący sie konfig winampa , glewik 7/05/02 08:33 Wyzej wymieniony program traci niekiedy swoje ustawienia na rzecz domyslnych. czemu tak jest ? po moich dlulgich obserwacjach nie doszedlem do przyczyny.
dodam ze mam 4 konta uzytkownikow a winamp traci swoje ustawienia gdzies co 3, 4 dni.Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik - A jakie , Yog-Sothoth 7/05/02 10:43
ustawienia? Bo ja kiedys tracilem ustawienia eq, to teraz mam je w pliku i w razie czego moge odtworzyc :)wrong fool! |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|