 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29638 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Dr Watson w Win2000 , JE Jacaw 7/05/02 09:45 Czy to coś (jeśli nie pokręciłem nazwy) się do czegoś przydaje? Tzn. chodzi o to, że robi on w wypadku błędu jakieś zrzuty i ten zrzut u mnie już ładną wielkość osiągnął. Zastanawiałem się czy go nie "wyczyścić", ale zazwyczaj wolę się upewnić, czym takie coś może grozić zanim dokonam takiego kroku.
I czy warto mieć ustawiony ten zrzut, bo można go wyłączyć?
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym czymś i czy mu się to kiedykolwiek przydało, bo może warto to całkowicie wyłączyć?
Z góry dziękuję za pomoc.Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach - Możesz usunąć .... , NimnuL-Redakcja 8/05/02 09:09
ja u siebie usuwałem ... sam do końca nie wiem do czego ten Watson słuzy ... chyba wysyła jakieś problemy do M$ a oni Ci może pomagają .. sam nie wiem ...
Ja od ponad pół roku mam to jednak zupełnie wyłączone ...Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|