Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:19
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 37243 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WinXP i komunikat o niskiej ilości pamięci wirtualnej... , DJopek 7/05/02 19:49
Otóż taki mam oto problem, gdy tylko pobawię się np. programikiem XPAntiSpy (np. chce usunąć Windows Messengera) to później gdy daje zamknij lub uruchom ponownie system wywala się okienko że ilość pamięci wirtualnej jest za niska ble ble ble i windows postara się ją powiększyć... Co dziwne XP i tak się tam zamyka bez nawet klikania na OK... Jednak mnie to strasznie denerwuje, może ktoś wie co z tym zrobić??

A ilość pamięci wirtualnej mam ustawione na 384MB...

  1. No to... , yanix 7/05/02 20:10
    ... może zwiększ, a najlepiej ustaw na stałe z 500 MB, powinno pomóc. Jak plik wymiany jest stały to mniejsza fragmentacja jest na dysku.

    Będzie, będzie...

    1. Właśnie w tym problem , DJopek 7/05/02 22:42
      że nawet jak mu powiększę do 1GB to i tak ten komunikat się pojawia... Zauważyłem przy okazji że okienko to pojawia się tylko gdy mieszane jest coś w plikach systemowych, tzn. np. przez wspomniany XPAntiSpy lub też Tweak-XP (np. jak dam dostrajanie karty graficznej...)

  2. Tez tak mam - ile bym nie dal malo gnojkowi :( , Yankes 7/05/02 23:26
    I tez tylko czasem... :( Zenada (...)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL