Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:19
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 36918 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jAKIE NAJLEPSZE TERAZ SA STERY DO RADKOW? , KruKos 7/05/02 23:46
jAKIE NAJLEPSZE TERAZ SA STERY DO RADKOW?bO TROCHE ZANIEDBALEM I NIE ORIENTUJE SIE....

ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
9500PRO, Sncmaster 700ift,

  1. no staaaary.. loooz... , c@pricornus 7/05/02 23:52
    siem tam nie czepiam, ale te krzyki bys nam darowal...

    a stery... zakladajac ze masz XP /bo wykrzyczales duzo, ale ani systemu, ani co masz za karte nie podales :-PPP/ to polecam 6058, ewentualnie omega 2171

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

    1. looz:P , KruKos 7/05/02 23:57
      mam xp radka 8500 :PPP

      ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
      333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
      9500PRO, Sncmaster 700ift,

  2. pod xp 6043 , burz 7/05/02 23:59
    takie mam i OK.
    pozdr.

    ___

    1. aha, jeszcze cos , burz 8/05/02 01:00
      uzywam tylko sterow oficjalnych, bo nie lubie, jak ktos eksperymentuje na zywym organizmie mojego systemu;))
      pozdr.

      ___

  3. U mnie 6071. , Grolshek 8/05/02 00:16
    Omegi =problemy.

    ***** ***!!!

    1. eee? , xanth 8/05/02 08:52
      Jakie problemy?
      Poza plikiem inf to niczym sie nie rozni od 6071 :)

      Carai an Ellisande!

      1. To jak jestes taki cwaniak... , Grolshek 8/05/02 21:32
        ...to przyjdz do mnie i wytlumacz to mojemu kompowi.

        ***** ***!!!

  4. Polecam... , konraf 8/05/02 07:32
    ..ostatnie dzieło Omega i Plutonium. Stery bazują na 6071 i są super. Do ściągniecia z tej strony http://www.omegacorner.com/ati.htm

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

  5. Pewnie ze Omegadrive , xanth 8/05/02 08:51
    Bazowana na 6071 :)

    Carai an Ellisande!

  6. U mnie na , NimnuL-Redakcja 8/05/02 09:07
    Radku 8500 (Mint) i Win2k najlepiej sprawują się stery 6058 ... Omegi ściągnąłem wczoraj, ale jeszcze nei sprawdziłem ... 6071 to są chyba ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  7. A do radka 7500 na win 98se , JaccekZ 8/05/02 10:51
    ???

    PS. Do Nimnula
    Czy po otrzymaniu wygranej konkursowej też Ci sprzęt zaczą się sypać??
    Mnie padł już procek, potem dysk (u5 ), a ostatnio przewód od klawiatury niedomaga.
    Ale mi/nam ktoś pożałował

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL