Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:19
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 36906 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Żegnaj KYRO, witaj GF3 , milekp 8/05/02 07:37
Heja, muszę się pochwalić, iż z wielkim żalem pożegnałem się z moim ukochanym Herculesem 4000XT i powitałem w moim kompie Gainwarda GF3 Ti/450.
Pozdrawiam.

  1. odpuszczam ci mój synu ;)) , GULIwer 8/05/02 08:11
    Ale jakby to był Kyro II to bys dostał baty :)))
    Ten Gainward to taki obecny CLAP się staje tylko troche grozszy niż CLAP jak był Hitem widać nam się społeczeństwo bogaci ^__^

    I'm only noise on wires

    1. Dzięki brachu ;)) , milekp 8/05/02 12:00
      Obiecuję, że na pewno kupię sobie KYRO 3 - jak tylko się stanie.

  2. :-) gratulacje :-) , NimnuL-Redakcja 8/05/02 09:07
    Owszem - zal spory, ale różnica jeszcze większa ?
    BTW - sprzedajesz tą grafę czy zoastawiasz sobie na pamiątkę ? ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Wlasnie , SpiderMAN 8/05/02 10:15
      Co z ta karta masz zamiar zrobic?

      Yeah, it's me...

    2. Chcę , milekp 8/05/02 11:55
      właśnie wystawić ją na Allegro. Ale jeżeli jesteście zainteresowani czekam na propozycje do jutra wraz z proponowaną ceną.
      Oczywiście boardowiczów nie oskubię, ale liczę również że zaproponujecie jakąś realną cenę. Zwłaszcza, że jest ona jeszcze na gwarancji.
      Aha, żeby kontakt był szybszy dzwońcie 608 414 003

  3. ... , Budasty 8/05/02 10:16
    a miałeś chyba wybrać Ati(?) :-) , gratuluję.

    1. Tak, ale , milekp 8/05/02 11:57
      jestem w gorącej wodzie kąpany i krew mnie zalewała przy każdej odpowiedzi sprzedawców, że "fakt iż w cenniku jest ale na stanie nie ma, nie wiem dokładnie kiedy będzie, itp..."

  4. kolejne.. , pachus 8/05/02 10:29
    wyrzucenie pieniedzy ? :)

    1. Myślę, że nie , milekp 8/05/02 11:58
      cena relatywnie niska w stosunku do możliwości.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL