Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27

 Dzisiaj przeczytano
 44628 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do użytkowników Aster City Net , KrAtA 8/05/02 17:47
Jaki adres proxy i port należy wpisać np. w eDonkey'u, bo wpisanie adresu skryptu aut. konfiguracji nic nie daje???

Hardkoor 4 Life

  1. Tutaj? , MARC 8/05/02 18:44
    Dlaczego pytasz tutaj a nie na grupach astercity.* ?

    Pozdrawiam
    MARC

    1. A istnieją takie ?? :) , KrAtA 8/05/02 18:50
      Heh, nie wiedziałem nawet, na stronce AC patrzylem tylko na kongifuracje etc.
      BTW. A czemu nie tutaj ?? Hmmm jak na mój gust to to pytanie nie jest nawet off-topic.
      BTW.2 Skoro wiesz o ich istnieniu, to musisz tam czasem zaglądać, więc po co ten komentarz, znacznie milej byłoby gdybyś udzielił odpowiedzi ;-)

      Hardkoor 4 Life

  2. O.K. , MARC 8/05/02 18:55
    Tam, bo sprawa dotyczy dzialania sieci ACN. I dodatkowo byly tam juz udzielane odpowiedzi na to pytanie.
    Grupy oczywiscie istnieja, ale sa widoczne tylko dla osob podlaczonych do sieci ACN. Serwer news.astercity.net i zasubskrybuj sobie grupy astercity.*.
    A jesli patrzyles na strone ACN na konfiguracje sieci i konfiguracje serwera proxy, to powinienes juz wiedziec, ze nie mozna go ustawic w eDonkey.

    Pozdrawiam
    MARC

    1. Heh... , KrAtA 8/05/02 19:05
      Owszem czytałem, ale miałem nadzieję, że jednak w przypadku eDonkey może będzie inaczej.
      Jak można wywnioskować z mojego pytania jestem podłączony do ACN, jednak od czasu przesiadki z modemu nie "bawiłem" się w grupy dyskusyjne, więc dzięki za info

      Hardkoor 4 Life

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL