Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29

 Dzisiaj przeczytano
 44949 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

niedziałający komp = rozwiązanie , Zryty_Berecik 8/05/02 18:55
nie wiem czy pamietacie jak pisałem jak nie to link: http://twojepc.pl/boardPytanie18578.htm

hehe nikt nie zgadł co sie stało :))
SB Live sie zjarał tak że naklejka na tym chipie czy co to
była osmolona
i jak sie kompa włączyło to parzyła
widocznie zjarany SB Live powodował jakiś konflikt
gwarancji już nie ma
ale słyszałem ze mozna wysłać bezpośrednio do producenta
tylko najpierw muszeznaleźć na ile daje producent
co otym sądzicie ? jest sens wysyłania ?
i jeszcze jedno pytanie : od czego mógł sie SB LIVE zjarać ?
komp był podłączony do wieży

  1. sam z siebie , burz 8/05/02 19:27
    te chipy na SBL! grzeja sie jak cholera same z siebie, ja mam przyklejony gustowny radiatorek. Poza tym podobno Live! nie toleruje za mocno (ok. 40-41 Mhz) podkreconej magistrali.
    pozdr., burz

    ___

  2. NIe wiem czy jest , Mackie Messer 8/05/02 19:28
    sens wysylania(zalezy ile zaplacisz za przesylke). Ale z tego co pamietam kolega dida cos podejzrzewal z livem :-). Pozdr.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  3. z livem same klopoty moze i ja sie pozbede ;] , Thadeus 9/05/02 02:48
    a tak na serio to moze byli nidopasowanie sygnalów wieza komp i slawetny problem gnazdka z masa i karta dostala po uszach twu gniazdach :P wyzszynm potencjalem, no ale zgaduje.

    ...

    1. wlasnie , guma 11/05/02 15:13
      sam tak uszkodzilem jedna karte jak podlaczalem do tv.

      pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL