Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27

 Dzisiaj przeczytano
 44870 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pare pytań o Adobe Photoshop 5.5 , Zryty_Berecik 8/05/02 19:48
dlaczego jak wrzuce obrazek JPG i coś z min zmienie moge tylko zapisać w formacie .psd ?

jak zrobić takei coś :
mam otwarte zdjęcie JPG i to zdjęcie ma być theme ( tłem ) stronki i na tym zdjęciu chce napisać : o mnie , kontakt itp
i jak już to napisze jak zrobić zeby mozna było potem na to klikać zeby wchodziło po kliknięciu np na npis kontakt ?
?

  1. ok poradziłem sobie z pierwszym pytaniem , Zryty_Berecik 8/05/02 20:00
    teraz drugie
    na tle strony w zdjęciu mam kontakt o mnie itp
    jak zrobic z tego linki
    na ktore mozna klikac ....... ?

  2. Sorry, ale nie wiem czy cie dobrze zrozumiale? , Mackie Messer 8/05/02 20:17
    Chcesz aby fragment twojej stronny zminil sie w link? Znaczy jak sie kliknie na powiedzmy jakies zdjecie to np. otwiera sie nowe okno i ...wiadomo. Tak? No to powinienes uzyc mapy odsylaczy. Np w pajaczku masz opcje mapy. Definujesz zakres mapy jej wielkosc i linka. Jezeli nie uzywasz edytorow html to poczytaj sobie o tagu <map>Pozdr. Jezeli nie to to sorry...

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. dzieks , Zryty_Berecik 8/05/02 20:26
      jakos sobie poradziłem za bardzo niewiem jak ale udało mi sie
      a to o cyzm mowisz tez lookne
      thx ;)

  3. heh , ngP 8/05/02 21:55
    Miłe:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL