Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 52534 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Pytanie Gimnazjalisty o wybór Liceum , Trunks 8/05/02 22:37
Wiem, że pytanie z kosmosu, ale może mi doradzicie. Waham się między profilami: matematyczno - informatycznym, informatycznym, ekonomicznym. Który kierunek polecacie, aby kontynuować go potem na studiach oraz zdobyć dobrą pracę. Niech się wypowiedzą ludzie, którzy uczą się na tych kierunkach. Który profil daje największą przyszłość.

  1. Ja tam ide.... , Setlerin 8/05/02 22:54
    ...na jezykowy profil :)

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    1. A może jesteś z , Trunks 8/05/02 22:57
      Województwa Łódzkiego

      1. Niestety... , Setlerin 8/05/02 23:02
        ...Opolskie :)

        Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  2. matematyczno-informatyczny , Dies_Irae 8/05/02 22:57
    matma zawsze przyda sie na studia...

    PS. teraz wiem, ze mogłem wybrac mat-fiz

    1. wiem że się przyda , Trunks 8/05/02 23:09
      Ale co potym masz zamiar robić

      1. Ja mam wiekszy problem :) , Setlerin 8/05/02 23:11
        Nie mam scislego umyslu i ide w strone humanistyki [to mi na szczescie wychodzi :) ]... troche mnie to wkurza, ale co zrobic.... :) :) :)

        Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

        1. Ja tam ze wszystkiego średnio , Trunks 8/05/02 23:14
          średnia coś ponad 4.0 zawsze

          1. A ja wlasnie nie... , Setlerin 8/05/02 23:17
            ... z polaka mam 6, a z matmy 4.... heh....
            No ale Hamleta to Ci moge zanalizowac w te i w tamta.... ech lubie to... matma mnie nie kreci, ale wszelka literatura to jest to.... :) :) :)

            Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  3. Zależy co później .... , NimnuL-Redakcja 9/05/02 09:17
    Ja LO kończyłem a profilu matematyczno-informatycznym i znacznie łatwiej mam na studiach niż Ci ze zwykłego ogólniaka - studiuje informatyke - matematyka jest mocniej rozszerzona w ogólniaku co się bardzo przydaje na studiach ... informatyki to w LO nie miałem ;-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Matematyczno-informatyczny :))) , PKort 9/05/02 10:30
    Bo z jednej strony masz matematykę - która jest później nieodzowna we wszystkich praktycznie dziedzinach życia, a informatykę masz "na zaś", bo teraz informatyka już nie robi takiego wrażenia, jak kiedyś.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  5. A o ekonomi , Trunks 9/05/02 15:05
    Co sądzicie?

    1. IMHO , PKort 9/05/02 15:38
      to nie warto. Ekonomistów się teraz narobiło strasznie dużo w prywatnych szkołach i jest przesyt na rynku - trzeba być najlepszym, żeby się gdziekolwiek dostać.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL