Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05

 Dzisiaj przeczytano
 54283 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

echh...... dr tpc dżekyl i mr tpc hajd , helmut 8/05/02 23:19
Już mnie to zaczyna denerwować za każdym pierwszym razem po połączeniu się z netem gdy wchodzę na tpc to pokazuje mi sie strona tpc jakby w fazie beta testów - bez grafiki, czcionka jakieś niewiadomo co, dopiero po f5 jest ok czego to wina - serwera nazw ? - bo jak mam w przeglądarce www.twojepc.pl (w samouzupełnianiu) to jest mr hajd, a gdy wpiszę twojepc.pl bez www to dr dżekyl.

P.S. No musze się pochwalić jeszcze : Wiecie kto wymyślił koszulki no nie? - No to gdy dostałem zamówioną koszulę to w paczce znalazłem jeszcze drugą z minta+długopis mint+długopis msi+ breloczek amd. I z tego miejsca chciałbym oficjalnie podziękować DYD'owi za ten gest. Dzieki wielkie.

Ctrl - Alt - helmut - delete

  1. Co do Jekyla nie wiem ;) , Setlerin 8/05/02 23:21
    Ale fakt, ze DYD trzyma klase i dlatego TPC jest ponad wszystkim innym.

    Pozdr.

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    1. TPC jest pierwszym i ostatnim , NimnuL-Redakcja 9/05/02 09:16
      alphą i omegą ;-)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. ciesze sie ... , DYD-Admin 8/05/02 23:24
    ...ze Ci sie podobaly upominki - pomyslodawcy sie nalezalo, z reszta na stronie z koszulkami jest HISTORIA i tam jest wytluszczony pomyslodawca!!!

    a propos dr tpc dżekyl i mr tpc hajd - odezwij sie do Kilgora i podaj mu swoja przegladarke i opisz jeszcze raz dokladnie swoj problem... postaramy sie go rozwiazac, aby TPC mialo jedno lico :))

    -- DYD

  3. ten efekt dzekyla... , DYD-Admin 8/05/02 23:25
    ... to brak styli (css) wyczysc cache, usun cookisy, moze pomoze ...

    -- DYD

  4. macie tu na szybko screena , helmut 9/05/02 00:17
    Ciekawe no nie?

    http://www.holewcia.republika.pl/tpc-dzekyl.htm

    Dziwi mnie to trochę bo takie coś mam dopiero od jakichś dwóch tygodni...

    Ctrl - Alt - helmut - delete

    1. było ;) , XTC 9/05/02 00:38
      słowem: archiwum :) /screeny też były:)/

      Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL