Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53257 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ODNOSNIE WORDA , BENY 9/05/02 08:03
Wiecie jak przypisac pod dowolna kombinacje klawiszy kilka (nie jeden) symboli? Z jednym nie ma problemu, lecz nie wiem, jak zrobic to dla ciagu znakow. HELP...

/ Najlepsza sygnaturka /
/ to brak sygnaturki /

  1. niestety nie wiem , Jumper 9/05/02 08:26
    ale w XP masz dosyc rozbudowany schowek (wlacz sobie jego podglad) i mozesz z niego kopiowac to co chcesz

    Robert

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  2. Zapisz sobię ten cią znaków , JaccekZ 9/05/02 08:43
    jako makro wywoływane kombinacją klawiszy. Narzędzia ->makro

  3. A DOKLADNIEJ , BENY 9/05/02 09:04
    MOGLBYS NAPISAC, JAK TO ZROBIC???

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    1. Puść Capslocka , NimnuL-Redakcja 9/05/02 10:55
      ....

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  4. Mogę , JaccekZ 9/05/02 10:08
    Wchodzisz do opcji Narzędzia->makro. Wpisujesz nazwę makro, naciskasz zarejestruj. W nowym okienku wybierasz "klawiatura". W nowym oknie na dole po lewej stronie masz "naciśnij nowy klawisz srutu" - wybierasz sobie jakiś skrót z altem albo sziftem (prawym lub lewym) - jeśli jest przypisany to Ci to napisze na dole - jeśli wolny to też napisze. Po wybraniu skrutu naciskasz drugi przycisk po prawej na górze "przypisz", potem "zamknij". Przenosi cię spowrotem do okna edycji tekstu. Od tego momentu edytujesz swój ciąg znaków. Wszystko co napiszesz, sformatujesz, narysujesz jest rejestrowane. Jak zakończysz już edytować ten ciąg to na ciskasz znaczek po lewej w małym okienku rejestracji makra. To jest koniec.
    Potem jak chcesz wywołać makro naciskasz skrót.
    Sory, że tak rozwlekle.

    1. A skąd , JaccekZ 9/05/02 10:11
      się ten skr"skrót" wziął to ja nie wiam. Sory

      1. DZIEKI , BENY 9/05/02 11:10
        Hie hie...
        Nigdy nie bawilem sie w makra, lecz dalem ciala...
        Wczesniej sam probowalem z tym cos zrobic, lecz gdy dawalem zarejestruj makro, wychodzilo mi z edycji makra i nie wiedzialem co dalej... :) a okazalo sie ze przenosi do worda i rejestruje makro... Ale LOL ze mnie. Nie iwedzialem, ze nie tylko kombinacje klawiszy, lecz rowniez rysunki itp mozna przypisac. Dzieki, przyda mi sie to niezmiernie. NERKA

        / Najlepsza sygnaturka /
        / to brak sygnaturki /

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL