Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:33
 » resmedia 11:33
 » 247 11:33
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62294 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Znalazlem na sieci mily benchmark , Poke 9/05/02 10:14
Znalazlem na sieci nowy (no w miare) benchmark. Musze powiedziec ze wczsniej sie z nim nie spotkalem a jest moim zdaniem niezly: testuje FILL RATE , POLYGON COUNT ,VRAM ,CPU/FPU - czyli jak widac i karte graficzna, i procesor, itp. Jego duza zatela jest ze w przeciwnienstwie do 3D Marka wykorzystuje do testow OpenGL co oznacza ze jest bardziej miarodajny (nie wspomne juz o tym ze 3D Mark testuje dobrze tylko nVidie). Generalnie nie szaleje za benchmarkami ale ten wydaje sie w miare sensowny.

Download: www.glexcess.com

Moje wyniki jak by kogos to interesowalo...

PIII 700, 384 MB RAM - GeForce2 MX/AGP/SSE - 1024x768 32bpp
SUMMARIES 1429 - 2388 - 1131 - 2129

Pozdrawiam,
Poke

PS.
Jezeli byla juz o nim mowa kiedys to sorry

09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  1. Zapomnialem dopisac , Poke 9/05/02 10:18
    2036 - XSMARKS

    Aha, na stronie domowej tego benchmarka sa najlepsze wyniki = 9864 XSMARKS wiec "troszku" wiecej

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  2. ekhm... :)) , XTC 9/05/02 12:11
    bardzo to miło bo i "demko fajne" ale ... już niemal od roku wśród wyników różnych testów na serwisach są wyniki z ... GLExcess'a... cieszy oko... podobnie jak "FR:8 Product" czy jak temu tam szło (był link do tego demka na boardzie)

    Linux

    1. No wlasnie , Poke 9/05/02 12:31
      tak mi sie wydawalo ze az niemozliwe aby tak dobry program byl niezauwazony

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  3. jakby kogoś interesowało , ksk 11/05/02 10:35
    ECS k7s5a/athlon1,1/256sdr/leadtek mx400/wn98se/1024x768x32bit

    SUMMARIES 1465 - 2450 - 1256 - 4070
    2822 xmarks

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL