Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 11:38
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62814 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

piwo dla wszystkich maturzystów , chris_gd 9/05/02 18:40
wiem co przezywacie ja rok temu mialem mokro w gaciach przez 24h na dobe (ale pamietajcie juz po jezyku polskim) teraz juz macie jeden mniej a to zawsze plus

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. hmmm , Dies_Irae 9/05/02 18:59
    ja zjebałem dzis polaka i kij mi w oko, jutro matma.....
    a co do piwa.... jak zdam to pije 5 dni, jak nie zdam 6

    1. uuu... , Seadog 9/05/02 19:21
      nie polecam... w długi łikend mieli¶my z koleg± trzydniówkę (męski sposób na leczenie serc złamanych) i powiem ci, że nie jest to sprawa przyjemna (post factum). dochodzi się do siebie 2 razy dłużej, a i niesmak jaki¶ taki w stosunku do siebie samego pozostaje :(

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

      1. e tam nie smak , Tony Soprano 9/05/02 23:04
        za słab± wódę piłe¶... :))))))))))))
        Pozwól, że Ci zacytuję: (jako, że dzi¶ matura z polskiego miała miejsce)
        "Kobieto! Puchu marny! Ty wietrzna istoto!"
        Cheer up man.

        1. No baaa , Dies_Irae 10/05/02 20:34
          trza pic woode, ktora jest z dodatkiem.......hm........ctsss....
          wody z lodowców......... nie wiem nie piłem.. ale podobno nie ma kaca.... syndrom "morning after" wywalony:-)

          Ps jak tam po maturce?

          1. No to , Tony Soprano 11/05/02 09:55
            podaj nazwę i będziemy musieli sprawdzić jej wła¶ciwo¶ci przy spotkaniu boardowiczów :)))
            Maturka? Prosta. Jestem zadowolony. My¶lę, że napisałem dobrze.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL