Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62484 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WinXP - jak dodać skrót do folderu w Menu Start? , DJopek 9/05/02 19:26
Tylko chodzi mi aby dodać skrót tam gdzie domyślnie są Moje dokumenty, Moje obrazy i Moja muzyka, czyli jakby po prawej stronie Menu Start. Po prostu chodzi mi o to aby dodać jeszcze jedną tam pozycję Moje filmy której mi tam brakuje... Może ktoś wie? Jakaś zabawa z rejestrem? Jestem otwarty na propozycje :)

  1. Tez o tym , Yog-Sothoth 9/05/02 19:34
    myslalem, identyczny folder, choc u mnie bylby My Moviez :) - version english narazie.

    wrong fool!

  2. Wystarczy po prostu , Wojtekar 9/05/02 21:09
    zmienic nazwę ale tylko w tych folderach tzn Moje ... i ewentualnie ulubione

    "Jestem zbyt leniwy żeby sprzątać,
    więc muszę utrzymać porządek"

  3. ojojojojoj , McKania 9/05/02 21:17
    kurde kurde kurde

    naprawde myslalem ze wszyscy od razu wylaczaja to bajeranckie menu start i inne tego typu bajery:)
    [sam jestem srednio szczesliwym userem XP od jakichs 3 dni]

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. a ja je dopiero wlaczylem , c@pricornus 9/05/02 21:45
      z mysla o przyzwyczajeniu sie :))) - pewnie nastepny m$ bedzie juz mial tylko takie menu start ;)))

      dlaczego srednio szczesliwy???

      1011111110101010010110100
      www.cert-clan.com

    2. Wiesz bo to jest tak , DJopek 9/05/02 23:29
      że zainstalowałem WinXP praktycznie tylko z powodu tych bajerów :))) Wcześniej jak wiesz miałem Win2k, więc różnica jest raczej tylko w tych bajerkach... No i nie powiem, bo jestem bardzo zadowolony z mojej nowej pozycji, prawie tak samo jak byłem z win2k :)

    3. Ehhh, jak się do tych bajerków przyzwyczaiłem , Maleństwo 11/05/02 15:04
      to bez nich żyć nie idzie ;-))) - wbrew pozorom bardzo praktyczne i przyjemne są!

      Jak sobie pomyślę jaki ze mnie
      inżynier to aż się boję iść do
      lekarza...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL