Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Liu CAs 11:33
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62411 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z win2k i hdd , Mc Mark 9/05/02 19:28
Czesc. Niedawno kupiłem sobie płyte ABITA ST6 i proca celka 800 mam Barracuda III 30GB na win2k po zamknięciu systemu i ponownym uruchomieniu winda skanuje mi dysk (niezawsze) mam patcha do tego ale pod win98. Pod win2k nic nie znalazłem. Może ktoś coś wie na ten temat ?

  1. Jezeli , Poke 9/05/02 20:49
    skanuje to ma powody... W2k nie mialo nigdy tego typu problemu jak np. WinMe. Inna sprawa ze moze jednak cos jest nie tak wiec pytam: zainstalowales service packi?

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  2. u mnie , majek 9/05/02 21:35
    na w2k skanuje dysk po resecie (twardym) - a robie go tylko wowczas jak w czasie zamykania systemu - sam mi sie resetuje i nie chce mi sie czekac na ponowne uruchomienie. To skanowanie czesto usuwa wpisy od plikow i zapisuje jako*.chk (chyba) wiec raczej robie anuluj bo a noz jakies wazne pliki pojda w zapomnienie :))


    ... ale jak to?!

  3. fat32 , xmac 9/05/02 21:45
    jesli przeformatujesz na ntfs, to przejdzie, poza tym to duzo bezpieczniejszy system plikow
    a tak w ramach odpowiedzi, to sam to kiedys mialem i po reinstalce systemu sie skonczylo

    dual&mobile power
    XMAC

    1. fat32 na ntfs , Mc Mark 10/05/02 15:14
      Dzieki za rade, doświadczenie robi swoje. Dokonałem konwersji na ntfs i jak na razie wszystko w jest dobrze. :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL