Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Liu CAs 11:33
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62392 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka karta dźwiękowa? , Maleństwo 9/05/02 19:42
Zamiast Vortexa - mam go dość pod XP (a niestety tu zostaję - bo wszystko oprócz tej muzy przemawia w pracy za). Otóż - coś niedrogiego, w miarę kompatybilnego "w dół", z dobrymi sterami pod XP, 4 głośniki (5.1 niekonieczne), obsługa EAX, A3D i jakieś znośne wawetable.

Jak sobie pomyślę jaki ze mnie
inżynier to aż się boję iść do
lekarza...

  1. chyba Ci niestety... , XTC 9/05/02 20:14
    life pozostaje... choć niegdyś stery pod NT5.x były najlepsze dla Fortissim i SonicFuróf... więc może coś takiego?...
    jak mi na myśl przychodzi zmiana karty to jakoś w oprogramowaniu nie widzę motywacji... czekam na gierę której 3dAudio na cholera wie czym EAXMasterFlamaster czy OpenAL zachwyci mnie i się będę zastanawiał... a nic takiego się niestety nie zapowiada...
    (z grafiką np. też czekam... na Doom'a3 i Unreal'a2 bo na razie to tylko zgadywanie "co będzie wystarczające w przyszłości" do tych tytułów)
    tak więc...
    a) no $ - live...
    b) audigy...
    c) FortissimoII...

    tak mi się wydaje... (nie sugeruj się kolejnością wymienienia ich przeze mnie)

    Linux

  2. bierz Fortissimo... , Ament 9/05/02 20:22
    wszystkie te gowniane standarty to pic na wode... Cos musza wymyslac zeby ciagnac kase z ludzi;-) Jezeli Ci zalezy na jakosci dzwieku to bierz Herkulesa...

    pozdr

    I
    -AMENT-
    I

  3. Miałem , ulan 9/05/02 20:51
    podobny problrm. Skończyło się na audigy, ale jeszcze czasami po nocach tęsknie za vortexem 2. To była fajoska dźwiękówka, o niesamowitych możliwościach.

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  4. Fortissimo II , Doczu 9/05/02 22:29
    Pozdr.

  5. Napisze swoje ... , NimnuL-Redakcja 10/05/02 09:44
    Herkules Muse XL jak masz około 150zł lub Fortissimo II jak masz 100zł więcej .
    Nic innego mi do głowy nie przychodzi mimo, że o Live pomyślałem ;-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL