Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARtiuS 14:19
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59

 Dzisiaj przeczytano
 75516 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Do sluchaczy Trojki , marcin79 10/05/02 21:59
Sa tu wielbiciele "misiowatej listy przebojow"? Czy ktos z was byl na czacie z Helen? Szukam jej podobizny - moze ktos ma namiar na to malenstwo? :)))

~~~~ sapere aude ~~~~

  1. ojej przegapilem :( , Menah 11/05/02 00:27
    :(((
    wszystko przez tego morrowinda
    ... jak znajdziesz to prosze na priva :)

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  2. Pewnie, że są ... , Łukasz 11/05/02 13:08
    ... jak znajdziesz jej podobizne to daj znać :)
    ps. na czacie nie bylem, fajnie bylo?

    Ctrl+Alt+Del - inna rzeczywistość

    1. Fajnie!? , marcin79 11/05/02 13:33
      To malo powiedziane - Helen Rulez!!!! :))))) A ile ofert matrymonialnych... Tylko szkoda, ze to bylo na przystawke, pozniej Alina szalala jako gosc honorowy. Najlepszy czat w historii, po co komu jakies gwiazdy :)))))
      A propos obrazka z boska Helen: ni ma :~(

      ~~~~ sapere aude ~~~~

      1. kurczę ... , Łukasz 11/05/02 14:04
        ... szkoda, że nie byłem, a może masz zapis z czata, na gazeta.pl niby jest ale jest pusty :(

        Ctrl+Alt+Del - inna rzeczywistość

        1. Hmm... dziwne , marcin79 11/05/02 15:10
          Ja nie mam, ale moze jeszcze bedzie na "gazecie"...?

          ~~~~ sapere aude ~~~~

          1. {APEL} a może ktoś z braci boardowej posiada ... , Łukasz 11/05/02 15:36
            ... zapis czata z Helen, proszę o natychmiastowe ujawnienie się.

            Ctrl+Alt+Del - inna rzeczywistość

            1. Napisz mejla do Niedzwiedzia , marcin79 11/05/02 16:28
              moze Ci odpowie :) A tak w ogole to zapisu czata z Alina tez nie ma, wiec pewnie beda dopiero za jakis czas. Pozdro

              ~~~~ sapere aude ~~~~

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL