Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 81922 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

bios , bagi_glogow 12/05/02 00:56
mam pytanie odnosnie nieorginalnego biosu do plyty glownej ecs k7s5a (nazwa pliku- CHB0325L.rom)pobrany z ocworkbench.com
czy uzywanie tego biosu jest bezbieczne
ja chcialem zmniejszyc fsb133 bo moje sdramy chyba sa za slabe i nie daja rady
ten bios daje taka mozliwosc na fsb107 i fsb124
w orginalnym mozna tylko na fsb100 ale wtedy procek pracuje troche wolniej
dzieki

  1. sorry , bagi_glogow 12/05/02 01:08
    sorry za 2 te same pytania ale wyskoczyl mi blad ze nie wyslalo i sprrubowalem jeszcze raz

  2. Jak to RAM za słaby ? , NimnuL-Redakcja 12/05/02 09:19
    Jeśli jest to PC133 i nie idzie poprawnie na tej częstotliwości to jest bezwzględnie do wymiany i niech w sklepie nie piepszą głupot ... Oddajesz i bierzesz inne a nie żebyś tracił na wydajności ...
    A BIOS - sprawdź na stronie ECSa czy się nadalje do Twojej płyty ....

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. pomyśl , mirkrup 12/05/02 10:55
      najpierw, zanim napiszesz po raz kolejny takie bzdury - zadzwoń sam np. do HP i zapytaj się, czy możesz używać tuszów innych niż oryginalne!

      1. nadepnąłem Ci na odcisk ? , NimnuL-Redakcja 12/05/02 12:55
        :-(

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. Nie... ale , Tony Soprano 12/05/02 16:04
          faktycznie Nimul to Ty czasem tak pieprzysz, że słabo się robi.
          Sugerowałbym mniej postów i więcej zastanowienia.
          Przepraszam za ostrą krytykę, ale tak kiedyś sobie policzyłem, że przy poście z ok. 30 odpowiedziami, 40% stanowią same Twoje!!

          1. Coś w tym jest ... , NimnuL-Redakcja 13/05/02 08:47
            masz troche racji ... szkoda, że tak późno mi o tym mówicie ;-)

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

  3. ustaw w biosie , coobav 12/05/02 12:09
    pamieci na tryb SAFE, i wszystkie ustawienia na najbezpieczniejsze czyli wartosci liczbowe na najwyzsze. Zobacz wtedy. Ew. sprobuj inny bios niz ten od Cheepomana.

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  4. do mirkrupa , bagi_glogow 12/05/02 17:19
    dlatego nie pytam elitegroup tylko was

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL