Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 90179 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ECS K7S6A (SiS745)? , DudeMASTER 12/05/02 19:27
ECS K7S6A (SiS745) Czy dobra jest płyta bo chce się na nią prznieść. Prosze o opinie. Czy warto na inna? Tylko ogranicznie Cenowe !!! więc czy opłaca sie z mnienać z ECS K7S5A naECS K7S6A (SiS745)? Wszytko będzie pod ATHLONEM 1.2 T, GRAF GF 2 mx 64 ale planuje zmiane procka ale w czerwcu oraz grafy na gf na ddr-ach. JAk myślicie będzie dobrze Grało. Dzięki Pozdor :)

--AMD ATHLON 1.2 T.---256 ram--

  1. IMHO nie ma najmniejszego sensu taka zmiana , chris_gd 12/05/02 20:52
    mam Athlona 1.4 +256DDR na ECS K7s5a (LAN) i jest naprawde nie źle, dotego dołożyłem Radeona 7500 built by ATI i śmiga jak miło, co do twojej zmiany polecam zmiany grafy twój procek poważnie się ogranicza na MX-ie ostatnio staniały GTS-y lub starsze Radeony np. 32 DDR co przy twoim procku bedzie extra grało więc lepiej kup grafe potem możesz zmienić poca na tej płycie XP-ki chodzą perfect więc zmiana płyty moim zdaniem bez sensu

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. jesli zamierzasz podkrecac , coobav 12/05/02 21:09
    to warto. W k7s6a sa juz w biosie opcje do podkrecania. Poczytaj sobie http://www.in4.pl/recenzje/ecsk7s6a/index.htm

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  3. no może.... , DudeMASTER 12/05/02 22:32
    jest bezsensu teraz zmieniać plyte glówna na ecs k7s6a ale ja musze na jakąś zmienić, gdyż moja płyta jest chyba z deczka rąbnięta nieraz uruchamia sie po reststciedlużej niż powinna oraz spradza okolo 4 razy cd romy i niemoże wyslac do grafki obrazu i po paru razach startuje obraz i laduje sie main board. Ale nie zwasze. Więc jescze sie zastanowie ale jescze na widoku mam jedn płyte ecsa i jest to K7VTA3 V3.x i nie wiem kt órą? A podkrecać też bym mugłl :) dobra Dzieki Pozdr.

    --AMD ATHLON 1.2 T.---256 ram--

  4. Shuttle AK-31 , walczy 13/05/02 07:49
    sam mam ECSa i jest spoko ale ten Shuttle oferuje o wiele więcej za podobną cenę (ok.350 zł)

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

    1. oczywiście , wewe 14/05/02 10:37
      w odpowiedniej rev.
      (sprzedają jeszcze stare?)

      veni, vidi, wewe

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL