Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 89075 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki pies reklamuje CHAPI ????? , marcino 12/05/02 21:16
tak wiem ze nie ma to związku z tematem boarda ale jak sie nie dowiem w ciągu 1 godz. to mnie dziewczyna zabije :o
chodzi o rase tego dużego brązowego psa - (pokazany jest w momencie skoku czy jakoś tak) - pomocy, ratujcie

  1. Lessi:-))) , Dies_Irae 12/05/02 21:20
    123

    1. a zęby chcesz???? , marcino 12/05/02 21:24
      j.w. nie no żartuje

      marcino

      1. a kogo zęby??? , c@pricornus 12/05/02 21:25
        j.w.

        1011111110101010010110100
        www.cert-clan.com

        1. no tego psa :-) , NimnuL-Redakcja 13/05/02 08:48
          ...

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

      2. bueheheheheh , Dies_Irae 12/05/02 21:50
        123

    2. a wyglada zupelnie , c@pricornus 12/05/02 21:24
      jak Szarik... cos kitujesz... ;-)))

      marcino, nie mam pojecia, bo nie wiem nawet jak wyglada tan pies z reklamy - nie ogladam tv... :-)))

      1011111110101010010110100
      www.cert-clan.com

      1. To tak jak ja... , sebtar 13/05/02 17:42
        hihihi :)

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. wygladasz jak , c@pricornus 13/05/02 19:45
          Szarik??? eeee.... nie wierze... chce photo na priv... :-)))

          1011111110101010010110100
          www.cert-clan.com

  2. To jest , Magnus 12/05/02 21:24
    Seter Irlandzki

    1. racja !!! , marcino 12/05/02 21:28
      uratowałeś mi życie - DZIĘKUJĘ

      marcino

      1. prosze bardzo , Magnus 12/05/02 21:33
        :-))

    2. oj chyba za dlugo pisalem posta , mlody 12/05/02 21:29
      jak zaczynalem pisac to byla tylko jedna odpowiedz :)

      Human beigns are a disease, a
      cancer of this planet. You are a
      plague. And we are ... the cure.

      1. Mnie też uprzedzili , Trunks 12/05/02 21:32
        j.w.

  3. Moja kolezanka ... , mlody 12/05/02 21:27
    ... mowi ze jest to seter irlandzki (i daje na to 103 % pewnosci).

    Human beigns are a disease, a
    cancer of this planet. You are a
    plague. And we are ... the cure.

  4. A mi wygląda na , Trunks 12/05/02 21:30
    jamnika. Ale chyba jest to seter irlandzki.

    1. eeeeee jamniki sa za madre aby jesc to swinsto , Soulfly 13/05/02 09:03
      przynajmniej moj gardzi zarciem z reklam.

      delete dead.letter del dead.letter
      dele dead.letter mc

  5. DOBRA KONIEC , marcino 12/05/02 21:33
    już wiem co to za rasa - dziękuję wszystkim, dobranoc

    marcino

    1. dobranoc, dobre:) , Trunks 12/05/02 21:37
      No to ja za wczasu dzień dobry.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL