Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18

 Dzisiaj przeczytano
 50942 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] I co trunks ? Trudne bylo :D ? , marex 14/05/02 11:29
Widzisz trunks, nie trzeba bylo caly wieczor sie stresowac. Prostsze dali niz na probnym, nawet rozbiorooff zdania nie dali. Otwarte byly troche zryte, no ale tak jest zasze ;)

pozdro. all

"Najwazniejsza powinna byc twoja
glowa, a nie reka, dupa i noga"

  1. Banalne były pytania , Trunks 14/05/02 11:35
    Testowe, ale za to rozprawka o cywilizavjach to dno

  2. pytania taa... , Grza 14/05/02 11:44
    Ale temat rozprawki ukladal jakis niedorobiony mutant

    1. taaaa , marex 14/05/02 11:48
      dali taki wybor ze masakra... No ale to nauczyciele... Trzeba im wybraczyc. :D

      "Najwazniejsza powinna byc twoja
      glowa, a nie reka, dupa i noga"

      1. hm... , Seadog 14/05/02 19:17
        bo jak coś powiem..!

        http://nadobranoc.weebly.com/

        http://ciii.blogspot.com/

  3. Genialne bylo :)) , Setlerin 14/05/02 11:47
    Zamkniete to byla pestka... A rozprawka - miodzik... Kocham takie tematy... ech zycie jest piekne :))

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    1. Nie ciesz sie za duzo......... , Dies_Irae 14/05/02 12:33
      jutro matma.... a raczej ścisłe
      ..:Powodzenia:..

      1. Ciesze sie z tego co mam ;) , Setlerin 14/05/02 14:17
        jestem humanista i rzeczywiscie mam sie czego bac jutro. Sad, but true... Ale pisalem probny z matmy i mialem 36/50... jak dla mnie to jakis sukces... Bedzie dobrze :)

        Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  4. ide... , marex 14/05/02 11:50
    na browar ;) Musze sie odstresowac.

    "Najwazniejsza powinna byc twoja
    glowa, a nie reka, dupa i noga"

    1. Tak jak u mnie , Trunks 14/05/02 11:53
      Wpadłem do domu tyko po to aby sprawdzić boarda

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL