Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18

 Dzisiaj przeczytano
 51169 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jokes , Luke Jadi 14/05/02 12:16
Uwaga: autentyczna historia!!!

Szef mówi: Musze wydac odpowiednie zarzadzenie.
Po chwili dodaje: Ale skoro jestem dyrektorem, to moze powinienem wydawac dyrektywy?
Pracownik na to: To dobrze, ze szef nie jest prezesem, bo by musial wydawac prezerwatywy.

Facet zabral zone do lekarza. Po badaniu lekarz wzial go na strone i mówi:
- To jest albo Alzheimer albo AIDS...?
- Jak to? Nie potrafi pan odróznic tych dwóch chorób?
- No cóz, wydaje mi sie, ze moze to byc któras z nich we wczesnym stadium...
- Wiesz pan co? Wywiez ja pan na wies, wywal z samochodu, a jesli znajdzie droge do domu, to jej pan wiecej nie posuwaj!

Do taryfy wsiada podpity gosc i kierowca go pyta:
- Dokad jedziemy?
- Aleossochodzziii ?
- Pytam sie, dokad mam pana zawiezc.
- Aleeeeoccssochodzi ?
- Wsiadl pan do taskowki i ja pana mam gdzies zawiezc, wiec niech mi pan powie gdzie! [coraz bardziej zdenerwowanym glosem]
- Alejaktooocssochozzzi?
- Panie! Gadaj pan, gdzie mam jechac!
- Nerozumemosssochozzzi...
- Kurwa! wsiadles palancie do taksowki, ja jestem uslugodawca, a pan jebanym klientem, i mam kurwa prawo wiedziec, gdzie mam pana, do chuja wafla, zawiezc!!!
- ajaaaa jestem kljentemmm i mmmm prawooo wiezzzziec osssochozzi !

"Jak sie macie?" - zażartował dyrektor
"Dobrze" - zażartowali pracownicy

----------------------------------------
www.lukaszjatczak.pl

  1. dobre:-))))) , Dies_Irae 14/05/02 12:30
    Aleeeeoccssochodzi ?

  2. Oj kiepskie... , Remek 14/05/02 12:38
    ..żadne mi się nie podoba :(((

    1. takie sobie .... , NimnuL-Redakcja 14/05/02 13:00
      ....

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. ostatni , Dhoine 14/05/02 13:14
    mocny :)))

  4. Ujdą w tłoku :)) , Trunks 14/05/02 13:39
    j.w.

  5. no ja wam dam , Luke Jadi 14/05/02 13:55
    rozwydrzona cholota! Jak nie mowia ze "ee bylo, ee stare" to sie kurna nie podoba? To zapraszam do kiosku po ksiazeczke z dowcipami, a nie dostaja na boardzie podane jak na talerzu i jeszcze zle!

    PS.To tez jest oczywiscie dowcip ;-)

    ----------------------------------------
    www.lukaszjatczak.pl

    1. no bo Cie zaraz........ , Dies_Irae 14/05/02 14:14
      siekne toporem..

      PS1.Kurde myslalem zes sie zdenerwował ;-)
      PS2.To tez jest oczywiscie dowcip ;-)

  6. Fajne :) , Delete01 15/05/02 21:33
    ostatni super.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL