Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 23:21
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 114700 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziękuję Wam wszystkim , Pit6 17/05/02 12:59
Dziękuję Wam wszystkim za Wasze wyrazy współczucia w związku z kradzieżą mojego komputera

http://twojepc.pl/b.php?
id=19005&tSid=5108b044a5461065dd4a9e454d1e4cbf

Jeżeli ruszy się coś w tej sprawie, znajdą s*****synów lub coś się odnajdzie to dam Wam znać na boardzie. Szczerze powiedziawszy nie liczę, że policja odnajdzie sprawców lub cokolwiek ze skradzionych przedmiotów. Dlatego mam jeszcze do Was pytanie.
Czy istnieje w Polsce strona, oficjalna lub amatorska traktująca o złodziejstwie i przestępczości w Polsce? Coś takiego jak słynna "Lista dłużników"? Gdzie można by zostawić zdjęcia skradzionych przedmiotów lub poszukać takich w bazie danych, oglądnąć mordy kieszonkowców grasujących po polskich miastach np. tych z Dworca Centralnego w Warszawie czy "biznesmenów" i wszystkich cwaniaków, którzy oszyli państwo na grube miliony. Jeżeli nie ma jeszcze takiej strony to uważam, że warto by było ją zrobić w ramach "czynu społecznego" bo w Polsce na państwo i policję nie ma co liczyć tylko na siebie i przyjaciół. ... zaczynam gadać jak Lepper (apropos Leppera, wiecie co znaczy leper po angielsku? Jak nie to sprawdźcie w słowniku :-)

I jeszcze jedno
Sprzedaje monitor bo teraz chyba podłączę go do pralki albo lodówki :-)
To b. dobry roczny monitor (mam do niego sentyment)
17" NEC FE 700+ , zajebista ostrość i soczystość kolorów
(monitory NECa - odsyłam do archiwum)
zainteresowani -

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL